SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mamdouh ‘Big Ramy’ Elssbiay - 2x Mr. Olympia

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 583415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
Barszczyna
Masz linka jakiegoś do tego? Bo nie widziałem. :>




od 2:30 patrz na zdziwienie Doriana

A wie ktoś może czy Ramy ma zamiar startowac jeszcze w tym roku na jakichś innych zawodach niż MO ? Kto aktualnie ma kwalifikacje na Olympie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
Dużo się ostatnio mówiło że Pro zaczyna wchodzić spowrotem na dobrą drogę odnośnie sylwetek zawodników.
A tu BUM ! Wpada młody koleś z ogromnymi gabarytami i talią amatora ! Czyli kolejny koleś co swoją sylwetka zacznie zmieniać ten sport :) Sylwetka godna tytułu Mr.Olimpia :) Tak jak Arnold, Lee,Doria, Ronnie,
Tym bardziej że szczyt formy napewno jeszcze przed nim :)
Tym bardziej że pierwsze zawody i już 130kg+ na scenie aż strach pomyśleć co będzie za 2-3 lata ;)

Zmieniony przez - _NeRwUs_ w dniu 2013-06-01 15:40:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
gość rozwala system,
i jak tu się odnieść do PL? gdzie też biorą nie mało...nie wiem... albo gość ma genetykę z kosmosu albo bierze z 10x więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Albo to i to :D
lordknaga - cięzko mi sobie na szybko przypomnieć jakąś większą liste ale kilka nazwisk było ;) Ja wyraziłem swoje zdanie to nie znaczy ,ze tak będzie.Czas pokaże.Fakt ,że jest gigantyczny ale masa to nie wszystko :P A co do czołówki no to dokładnie tak jak wymieniłeś.
Possible - Poza Wolfem jeszcze Freeman :D O ile jeszcze wystartuje ;)

Zmieniony przez - Bover0 w dniu 2013-06-01 16:43:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Jestem ciekaw czy Lesukov cos podziala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
antek ktos juz o tym wpominal mysle ze doping genetyczny tez szedl choc nikt za bardzo nie ma pojecia jak z tym jest ale napewno on by moglbyc dobrym przykladem bo kto po takim czasie tak wyglada.... Ron z 30 lat tyral zeby zdobyc te kg a tutaj 28 lat i 130 kg na scenie wiec mysle ze to juz sa eksperymenty a nie bicie tescia czy insy jak to jest zazwyczaj.

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
doping genetyczny co to w ogóle jest ? Jest jakiś temat o tym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
już widzę Ci ślinka leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Winiary - Poszukaj w google.Są rózne informacje o dopingu genetycznym,inhibitorach miostatyny itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5411 Napisanych postów 15428 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388452
albo napisz do prykcina - dawno sie tutaj na forum nie udzielal, a imo jest specem w tych tematach.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Debiuty 2013-Ostrów Mazowiecka

Następny temat

Kolejna premiera:Trenuj z Mistrzem:Adam Adamski i Userzy SFD pakują tricepsy

WHEY premium