SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mamdouh ‘Big Ramy’ Elssbiay - 2x Mr. Olympia

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 583686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
Więc o co ? Sylwetka Phila jest po prostu piękna i estetyczna mimo ze nie jest duzy na tle innych wiec chyba o to wlasnie tu chodzi. Ronnie coleman był ogromny ale rowniez mial te piekno w sylwetce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
Może napiszecie, że Phil jest przy nim mały, bo ma kilka cm mniejszy biceps ? Dla mnie nie ma między nimi żadnej różnicy, na tym poziomie wszyscy wyglądają praktycznie tak samo i nie wiem jak sędziowie to oceniają... Nie wiem jak niektórzy z Was mogą pisać, że jakiś pro jest mały przy innym pro. Może zwykły szary człowiek z 30cm ręką jest przy nim mały, bo ma ramie i inne partie prawie 2 razy mniejsze, ale jest nawet filmik jak Kai Greene stoi na scenie z dobrze zbudowanym fitnessem 90kg i ten drugi typ wygląda przy nim zaj**iśćie, a nawet lepiej. Więc powtarzam po raz kolejny, bo boli i wku^^^ mnie jak ktoś pisze, że, np. Phil ginie wielkością przy Colemanie, itp.

Jedynie uda Colemana mogą wydawać się większe od takiego Arniego, ale góra? Proszę Was, ja nie widzę żadnego cm różnicy.

Zmieniony przez - SW96 w dniu 2014-02-05 23:08:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5417 Napisanych postów 15434 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388524
to ja prosze ciebie, chyba pora isc do okulisty, skoro masz 17 lat i nie widzisz roznicy w sylwetkach ze zdjecia ktore wkleiles? uda lydki, ogolem caly przod(bo tylu nie widac) nie mowiac ze arnolda rece za jego czasow byly swietne, to jakim genem coleman dysponowal(mowa o bicepsach) to nie ma w ogole co porownynywac... wejdz sobie w temat roniego i popatrz jak on wygladal w wieku arnolda kiedy ten byl na topie. mi sie poprostu zdaje ze tobie sie podobaja sylwetki jak masz w avatarze, moze cos ala zane, kazdy ma inny gust, ale nie pisz takich glupot ze ty w ogole roznicy nie widzsz, moze w bikini nie ma roznicy, ale tutaj jest kolosalna.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1992 Napisanych postów 19849 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732010
SW96, jak Cie to tak boli i wkurza, to nie wchodz tutaj i nie pisz w tym dziale. Masz dzial Szatnia tam mozesz wklejac modeli fitness. Tutaj nie. I prosze, nie spamuj i nie rob syfu z tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Nie trzeba sie powoływać na Colemana, wystarczy Big Ramy, który wszystkich przyćmiewa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 381 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232698
Bardzo go lubie robi ogromny postep, jest jeszcze mlody i baaardzo duzy. Za dwa lata beda chowac sie za nim ,a wolf bedzie razem z nim na przedzie ;) nadchodzi znow era gigantow i bardzo dobrze :) a takie pisanie ile mu zostalo on jeszcze zyje to żal... sport zawodowy, skoczek, kierowca, kulturysta, czy kto kolwiek nie wie kiedy to nadejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1992 Napisanych postów 19849 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732010
Bardzo go lubie robi ogromny postep, jest jeszcze mlody i baaardzo duzy. Za dwa lata beda chowac sie za nim ,a wolf bedzie razem z nim na przedzie ;) nadchodzi znow era gigantow i bardzo dobrze :)

Mam nadzieje ze tak bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 381 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232698
i na NYP tak bedzie jak w zeszlym roku, martinez choc go szanuje nie mial szans, zreszta kazdy chyba widzial avka w ktorym koles popatrzyl na ramiego i zrobil mine jak by pomyil kategorie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5417 Napisanych postów 15434 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388524
to byl juan morel(byl po ramim i martinezie) i jak sam napisal ze z ta mina i machaniem to tylko i wylacznie dla jaj bylo

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
SW ciagle krytykujesz dzisiejszych kulturystow i ciagle porownujesz ich do tych fitness modelow najlepiej nie wchodz do tego dzialu i idz sie spuszczaj dalej nad sylwetkami fitness i filmikami od sw.Nie cwiczysz kulturystyki to po co komentujesz zdjecia kulturystow skoro nie rozumiesz tego sportu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Debiuty 2013-Ostrów Mazowiecka

Następny temat

Kolejna premiera:Trenuj z Mistrzem:Adam Adamski i Userzy SFD pakują tricepsy

WHEY premium