SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mamdouh ‘Big Ramy’ Elssbiay - 2x Mr. Olympia

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 584321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9280
Ma za małe łydki,proporcję więc na minus. Do tego wygląda jak g**** bez definicji. Nic nie wygra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41451
Wg ciebie 9 tygodni przed zawodami już powinien mieć formę super i skórę jak papier? Pomyśl trochę

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
niby przemeganapisgany, ale jakos nie ma tego "WOW" mimo kosmicznych gabarytow. Tak czy siak, zwojowac cos moze, zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18711
kształt mięśni na maksa ch**owy ma, dziwnie wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166


widac, ze bark podkuty syntholem czy czyms podobnym. Ogolnie ciekawe jakie dawki grzeje, bo cos mi sie wydaje ze takie 50 iu gh i 100 iu insy na dzien to wciaga nosem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5431 Napisanych postów 15461 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388717
dla mnie to taki arabski warren tylko tamten ma lydki a ten przedramiona, kazdy teraz oczekuje czegos wielkiego, jeszcze te slowa James'a ze te koles to cud natury w ogole dolaly oliwy, jak noga mu sie podwinie i zajmie kiepskie miejsce to ostro obsmarowany bedzie...


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2013-03-24 22:19:33

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9280
Nie odniosłem się do zdjęć z okresu przygotowawczego, tylko do wszystkich zdjęć,również z tej formy na zawodach. Pomyśl trochę. Nic wielkiego ten koleś nie osiągnie, to widać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16950
i wlasnie o to chodzi

wole w tym dziale ogladac freakow ktorzy rosna z miesiaca na miesiac

od 'pro' czyli warrena, cutlera czy insulinowego phila ktorzy tak samo wygladaja od lat tylko brzuchy bardziej wyyebane od hormonow
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5431 Napisanych postów 15461 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388717
tylko ze phil tez sie szybko dorobil...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16950
czepiasz sie

ja oceniam tu i teraz

co olympie wyglada tak samo

tylko brzuch bardziej wydety

razem se swoimi kolegami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Debiuty 2013-Ostrów Mazowiecka

Następny temat

Kolejna premiera:Trenuj z Mistrzem:Adam Adamski i Userzy SFD pakują tricepsy

WHEY premium