Całkiem niedawno fani kulturystyki zarzucili Big Ramy, że wstrzykuje sobie Synthol. Mistrz zdementował te plotki i na dowód tego wkleił imponującą aktualizacją sylwetki. Pomimo tego, że dopiął swego i dwa razy wygrał zawody Mr. Olympia, wiele osób kwestionowało jego zaangażowanie w kulturystykę poza sezonem. Stało się to zwłaszcza po tym, jak Big Ramy nie pojawił się na gościnnym pozowaniu na Pittsburgh Pro 2022. Przeprosił za swoją nieobecność, ale z pewnością przeprosiny te były niejako spowodowane presją społeczności kulturystycznej. Potem zdradził, że chce przejść na emeryturę w wieku 38 lat, więc kolejny raz dał do zrozumienia, że nie chce się angażować w promocję kulturystyki.

Dan Solomon, prezydent Olimpii powiedział, że Ramy ma swoją strategię i jest zdeterminowany, aby zdobyć trzeci tytuł Olimpii. Według trenera zdobywcy statuetki Sandowa Dennisa Jamesa, sezon mistrza przebiega zgodnie z planem. Ramy zdaje sobie sprawę, że wielu czołowych kulturystów z jego kategorii ciężko pracuje i przez to jeszcze mocniej postara się obronić tytułu tej zimy. W przeciwieństwie do poprzednich lat, Ramy jest bardziej otwarty na aktualizacje sylwetki dla swoich fanów. W zeszłym miesiącu Egipcjanin wysłał ostrzeżenie do reszty swoich konkurentów. Waży konkretne 153,5 kg i w przeciwieństwie do poprzedniego zdjęcia, jakie wrzucał, fani uważają, że ten obraz wygląda mniej podejrzanie ze względu na bardziej płaski i mniej spiczasty wygląd jego ramion.

Ramy nie jest jedynym elitarnym zawodnikiem klasy Open, który został oskarżony o wstrzykiwanie w ramiona Syntholu. Hadi Choopan także został skrytykowany za możliwe użycie Syntholu w barkach. Chociaż nie ma konkretnych dowodów na to, że to prawda, byli menedżerowie Choopana, Hadi i Mahdi Parsafar, twierdzili, że faktycznie tak było. Póki co nie ma konkretnych dowodów na to, że Choopan czy Ramy chcieli nieco oszukać naturę. 

 

Komentarze (4)
lordknaga

co to za pytanie ? :-D mro to imo 90% z nich uzywa seo, nawet na naszym podworku nasi prosi uzywaja takich specyfikow a gosc ktory jest mro nie uzywa?

4
lodzianin1

Trudno nie zauważyć

1
LiptonS

Przecież to sto procentowy mięsień. ;)

0
rarytas1

Taki sport. Kulturystyka bez syntholu to jak narciarstwo bez nart

1