SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam 14 lat i chce miec fajny brzuch i klate!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Zlitujcie sie, diete 14-latkowi? omg, co jeszcze? On rosnie i potrzebuje jesc. O fajnej klacie i super brzuchu mozesz zapomniec-badzmy szczerzy, na to trzeba lat treningu, aby osiagnac zamierzony cel, ale nikt nie powiedzial ze mozesz wygladac dobrze. W twoim wypadku sporty ogolnorozwojowe, zespolowe, bieganie, skakanie czy co tam wolisz. Zamiast sie katowac zacznij poprostu uprawiac sporty.

p.s Z calym szacunkiem, ale imo na tych fotach nie widac ani fajnego brzucha, ani fajnej klaty xD

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2009-02-02 10:36:00

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
"Mam 14 lat i chce miec fajny brzuch i klate!" Jak zobaczyłem tak zatytułowany temat to od razu tu wbiłem, ale z zamiarem pośmiania się z tego co tu napisane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1984
Na tych fotach to ja niewidze wogóle brzucha, zwykła prosta ściana a klate to ten gościu ma prawidłowo zapadniętą wiec jeśli się na nim wzorujesz to proponuje duuuużo biegać i jeść max 2 razy dziennie. Do tego dokup jakiś fat burner.

A tak swoją drogą to mam 17 lat i chce mieć fajną klatę, brzuch, uda, bicki, trice no i do tego barki i najlepiej jakby była ostra rzeźba na pleckach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
Hej:) Mam 15 lat i problem - tłuszczyk na brzuchu. Jak mogę go spalić? Ćwiczeniami aerobowymi? Jestem dość aktywną osobą, trenuję karate kyokushin i ćwiczę codziennie (wyjątkami są choroba, wyjazditp.) Robię po 100 brzuszków a i tak mój brzuch jest gruby i nie widać mięśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26908
grzesia masz 15 lat dopiero, urośniesz jeszcze i tłuszcz się rozjedzie?, same brzuszki mogą mało Ci dać zależy od genetyki etc. rób sobie trening ten z filmiku jaki był tu podany w którymś poście (ten pierwszy) Aaa i nie jedz słodyczy bo oprócz tego że są słodkie i smaczne to gó.wno dają

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
Tak, tyle że ja coś właśnie mało rosnę :P
Zaczynam od dziś szóstkę weidera mam nadzieję, że pomoże :)
Jeszcze poczytam coś o mieśniach rąk, bo mimo pompek mam bardzo chude ręcę i to co zjem zamiast iść mi właśnie w ręce idzie w brzuch ale to chyba takie geny, po tacie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26908
tylko wytrwaj w A6W do końca :) powodzenia :)

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuuuch+klatka (redukcja i poprawa rzeźby)

Następny temat

Podciąganie na drążku

WHEY premium