SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe zapasy na zime

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
Dobra to już wszystko wiem teraz jeszcze małe pytanie
mam na teraz z 50zł chce kupić carbo i tauryne
carbo na po treningu a tauryne przed treningiem
może być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
może być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
No to dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
nie ma za co
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
zip ... zakochałem się w Tobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
przykro mi już jestem zajęty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
coś chciałem aaaa faktycznie no KOpsni9j se daw Knockouty tak jak mowi elite i do tego dozuc carbo szóstke bedzie git

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
Kupiłem to carbo i tauryne ale narazie tego nie biore bo przestałem ćwiczyć za pare dni jade na wakacje później jak wróce to dopiero biore sie porządnie za trening + suplementy. Tak myśle że to 1 carbo i 100kap z olimpu tauryny to mi nie starczy. No bo 50g carbo po każdym treningu i 50g naczczo do popijania kretki to długo nie pociągne a tauryne to 4kap (po 500mg) też do każdej porcji kreatyny tak? Więc musze dokupić jeszcze carbo i tauryne. No i jeszcze jedno pytanie jak dawkować te kretki. Zdecydowałem się jednak na kreatyne w megacapsach z olimpu bo jakoś ta z vitalmaxa boje sie że nie zadziała (pewnie bez podstawnie ale po co sie mam bać ) ZMA apteczne czyli 1kap zincas forte + 4tab filomag b6 i jeszcze jakie witaminy do tego kupić? Ostatnio to biore Multiwitamine musującom z Zdrovitu z rana po śnidaniu. Może są jakieś lepsze witaminki a jak nie to czy te zdrovitu nie brać na noc razem z aptecznym zma? Hmmm o co by tu jeszcze zapytać
Podsumowując:
Jak brać CP i kreatyne w MC?
cell pumpa codziennie po 10g? 5g naczczo i 5g po treningu w nietreningowe między posiłkami
mono 5g na czczo i 5 po treningu a w nietreningowe tylko 5 g naczczo
do każdej porcji kreatyny 50g carbo + 4tabsy taurynki?
zma apteczne na noc + witaminy musujące te co mam czy jakieś inne kupić i czy brać je po śnidaniu czy na noc razem z zma?

a tak wogóle to mam jeszcze 132 kapsy m3 creatine z bx i może by to jeszcze dorzucić do tego powyższego cyklu?

z góry dzięki za wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
odświeżam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PWE

Następny temat

Czy moze tak być?

WHEY premium