SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe zapasy na zime

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
No to tak Może troche beclu mi wpadnie to bym sobie coś kupił na jesień bo teraz wakacje a to sie gdzieś wyjedzie a to na basen pójdzie, troche sie diety nie przypilnuje pare treningów opuści więc teraz poporstu chce coś kupić i sie zastanawiam czy dobrze kminie:
CellPump 665g - 109.90zł
Creatine MegaCaps 300kaps - 69.90zł
DextroJuice 1500g - 29.90

Razem ok.210zł

Czy w tej cenie są jakieś produkty, w której lepiej zainwestować?
Pozatym jeśli już to taki kreatynowy cykl lepiej stosować przy treningu siłowym czy masowym? Tzn. kiedy będą lepsze rezultaty.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i siła i masa powinny pójść...
pamiętaj, że tak naprawdę najważniejszy jest trening i dieta.
na siłę trenujesz inaczej, na masę też inaczej
inna również jest dieta
zestawienie supli spoko
ale możesz pomyśleś nad jakimś stackiem kreatynowym, jest teraz duży wybór i powinieneś się zmieścić z kasą (nie mówię o xp)
jeśli chodzi o moje zdanie dotyczące stricte Twojego zestawu, to ja bym wolał tak:
cp zostaje
zamiast mega capsów zwykłe mono vitalmax'a 300 g
i wtedy zamiast dextrojuice jakieś fajne carbo i tauryna
taki zestawik też kupisz w grnicach 200 PLNów
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
zamiast krety w MC proponowalbym zwykle mono w proszku z 300g a za kase ktora zaoszczedzisz dokupic zma lub zha ew. jakies vitaminki ogollnie standard. cp+mono
mozesz ew. zamist dextro kupic carbo

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2005-07-20 11:16:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
2 x KO = 230zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Banan napisał jak i ja chciałem
E-Lite lepiej niech chłopak troche przyoszczędzi
Pomijając sprawy dietetyczne i treningowe, bo zakladm że wiesz OCB

Czy w tej cenie są jakieś produkty, w której lepiej zainwestować?

CP+Zwykłe mono (nie w kapsach- Vital najtańszy) no chyba, że ester weźmiesz.. Ale równie dobrze mozesz wziąść same mono..
Odpuść Dextro i weź carbo oraz taurynę..
Do tego warto dorzucić apteczne ZMA
Zamkniesz się w 200 zł .. Przy opcji z samym mono koszt spada o stówkę..
Są wakacje lepiej poszalej, idź na impreze gdzieś wyjedź a nie suplementy kupujesz

Pozatym jeśli już to taki kreatynowy cykl lepiej stosować przy treningu siłowym czy masowym? Tzn. kiedy będą lepsze rezultaty.
Wszystko zalezy od założeń treningowych. W zależności na co się ukierunkujesz efekty będa i tu i tu.. W każdym razie przy obu typach treningu efekty będa i tu i tu tylko troszkę inne proporcje..

pozdrawiam

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
No właśnie są wakacje a ja nie chce tych pieniędzy przetracić bo i tak już sporo poszło i pewnie jeszcze pójdzie A tak to chociaż coś mi zostanie na jesień
A co do mono to nie wiem czemu ale boje sie kupować w proszku, zawsze brałem kreatyne1000 z olimpu w tabsach i dobrze na mnie działało, a niektórzy brali w proszku i mówili że prawie nic im nie dało. Konkretnie mowa o kreatynie megabola w proszku. Kolega zeżarł i nic mu nie dało. Może megabol robi takie badziewie, ale mam obawy może je rozwiejecie. Więc takie mono z Vitalmaxa w proszku "klepnie" tak samo jak kapsy z olimpu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
no ale i tak CP masz w prochu wiec co to za roznica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
Więc tak CP + Classic Creatine Monohydrate 80mesh z Vitala za 27zł
+ carbo 1500g olimpu 30zł
+ tauryna olimpu 100kap 17zł
+ zma 60kap. olimpu 44zł

ok. 230zł no nic może sie uda coś więcej wykrzesać żeby starczyło

a jeszcze właśnie, biore omega3 w kapsułkach i biore ich 5 dziennie z rańca, przy kreatynie też tak brać? jedna kapsułka zawiera 500mg oleju rybiego

Zmieniony przez - CTA w dniu 2005-07-20 14:21:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
dziwnie jakos bierzesz bierz 3 razy dziennie po 2kapsy do posilku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Chłopie proszek czy kapsy żadna różnica..
Sposob wytwarzania taki sam tylko jedne są wsypywane do kapsułek ew. prasowane w tabletki..
ZMA możesz złożyć apteczne to wyjdzie trochę taniej..
Optymalnie powinno być być 2-3 g. EPA+DHA..

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
o kurde naliczylo Ci soga ripper od emnie , a bylem pewny ze juz dawalem

ps. jeszcze 1 i znawca <piwo>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PWE

Następny temat

Czy moze tak być?

WHEY premium