SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MIKOŁAJKA OSZALAŁA - TRAF W CZAS -UP str.33 -ODŻYWKI ZA FREE !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64803

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17894
to co czytac nie umiesz wygrywa pierwsza odpowiedz o prawidlowej godzinie a czy minute wczesniej to jest prawidlowa godzina? ja pierd..le
Dobrze ze wprowadzili ta obowiazkowa mature z matematyki

Zmieniony przez - pkJACK w dniu 2010-11-29 20:05:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
"Pierwsza osoba, której POPRAWNY post (w treści wpisujemy NAZWĘ ODŻYWKI ORAZ SWÓJ NICK Z FORUM SFD w tym przypadku Anabolic Amino 9000 NUTRIFARM - wielkość liter nie ma znaczenia) ukaże się dokładnie o podanej godzinie (w przykładzie 13:04) lub po niej otrzymuje od nas wskazany w danym momencie prezent."

ech... pierwsza strona

edit:
Nieee, to nie dzieje się na prawdę




Zmieniony przez - Stillborn w dniu 2010-11-29 20:10:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10331
szeryf, a jakie jutro numery wylosują w totka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9148
3 11 18 27 34 36
tylko nie mówcie, że wam powiedziałem :p
Jak ktoś wygra dzięki tym numerom to ma mi wysłać kilka tysi na moje konto. Jak coś to dam namiary

Co wypijesz to wypocisz
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
szeryf_84 11:30 6 grudzien Pro Long

To jest trudny konkurs wygrac to jak trafic szostke w totka zbyt duzo mozliwosci jesli trafisz w dzien to nie trafisz w godzine a jesli trafisz w dzien i godz masz 60 mozliwosci bo tyle minut ma godzina. Poprostu Nutrifarm wybierze sobie kogos z tych odpowiedzi komu sie spodoba nic i powie ze dana odzywka mikołajowa wybrała daną bo innej mozliwosci nie ma.. W innym wypadku nei wygrała by ta pierwsza osoba co tam wygrała za duze. WOlal bym juz konkurs na wiedze o nutrifarm.. Mikołajowej w tym roku odbiło:):P

Żyć krótko ale szczęśliwie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9758
przedawkowałeś kreatynę chyba kolego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
Zakładam ze nie dokonca wiesz co to kreatyna

Żyć krótko ale szczęśliwie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 525 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18655
niema co mu tłumaczyć zawsze o jednego mniej

=>JAK POMOGŁEM DAJ SOG'A<= -=[][][][][]---------[][][][][]=-
TEST BETA BOLIC - http://www.sfd.pl/TEST:_BETA_BOLIC_mkmati-t693370-s8.html PODSUMOWANIE
PaSiBRZuCHy volume 3 - http://www.sfd.pl/TEST_RYWALIZACJA:_PaSiBRZuCHy_volume_3-t718896.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13099
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5588
myslałem że godzina zostanie podana na pare minut przed konkursem, wówczas liczyłoby sie szczęście,niestety godzina zostaje podana na dzień przed konkursem więc pewnie zjawi sie kilkaset osób na raz i z całkowitą dozą prawdopodobieństwa można przyjąć że pierwszy będzie ten kto ma szybsze łącze internetowe.Ja mam u siebie ok 1.8 mbp/s więc na starcie odpadam.Zamiast synchronizować zegarki proponuje sprawdzić sobie przepustowość łączą i wtedy zobaczymy czy nie mam racji
Jak zwykle "warszawioki" mają łatwiej ale nie wykluczam również zwycięzców z Poznania czy Gdańska
zakładając słuszność bariery spowolnionego łącza tzn niezbyt sprawiedliwe okoliczności,jedynym sposobem na ominięcie i wykiwanie przeciwnika wydaje się byc wysłanie postu na kilka sekund przed ta godziną lub wynajęcie tzw "słupów" tj pomocników do zabawy






Zmieniony przez - grg30 w dniu 2010-11-30 00:29:19
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta Jem&Nie Jem - jemy tylko po 16.00

Następny temat

Aneta Florczyk - odpowiada na Wasze pytania !

WHEY premium