SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MIKOŁAJKA OSZALAŁA - TRAF W CZAS -UP str.33 -ODŻYWKI ZA FREE !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64819

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17894
Wogole to zabawa miala byc a wy jakies chore fazy z milisekundami juz macie

Pierwsza odpowiedz byla Santoka na forum i ch..j czy byla 10 czy 30 sekund po 17:48 byla piersza i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 402 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48963
Dziwnie to wszystko wyszlo ze post nad moim napisany 17 47 i post pode mna 17 47 a moj w srodku 17 48
Tak czy inaczej trudno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9148
Mam taki biały grzejnik z nowszych modeli nie taki stary azbestowy
(GRZEJNIK ALUMINIOWY FERRUM na serwisie aukcyjnym). Wszystkie na chacie ciepłe, a jeden zimny :/ Ta śrubę u góry grzejnika przekręcić?

Co wypijesz to wypocisz
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17894
Sasiada najlepiej idz zapytaj albo popros o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5588
Ludzie ale tam nie pisze że wygrywa osoba która z dokładnościa do setnej sekundy będzie pierwsza tylko w regulaminie pisze że wygrywa osoba której post pojawi sie pierwszy o tej godzinie.Usilnie proszę o czytanie ze zrozumieniem a do Olimpa apeluje o większą promocję miłorzębu japońskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23146
a już tak się cieszyłem patrząc na posta nademną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2066
multikonta poleciały... połowa ludzi z datą rejestracji dzisiejszą lub wczorajszą.
Według mnie konkurs nie bardzo niedobracowany, nie ma w nim jasności, zaloze sie ze ok 10 osob wysłalo posta dokladnie o 17:48:00. I teraz czekac gdzie cie forum wepchnie.
Pewnie jak bym wygrał nie miał bym zadnych zastrzezen, no nic,zazdrosny jestem :)
Ale pomyslal bym nad inna formą w następnym konkursie. Bo scinka jest na 40pare sekund przy dawaniu posta wiec to taka loteria jak w toto lotka, tu wygrasz odzywke za 100 pare zlotych, a tam kilka milionow :)
Pozdro. I gratulacje szczesliwcowi

1.Masa 2.Siła 3.Szybkość 4.Rzeźba 5.Wytrzymałość 6.Brak kontuzji 7.Kondycja psychiczna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17894
i o to chodzi a wiadomo ze w loterii kazdy ma
szanse :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9148
Ja wysłałem dzisiaj lotka jak wygram to wam jakąś odżywkę postawię :P

Co wypijesz to wypocisz
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2651
proponuje, aby juz nikt nic nie pisal i jedynie poczekal na werdykt nutrifamu ;] nie ma co sie spinac, przeciez to tylko zabawa.

Kochan666- tak wlasnie ta srubke powinienes odkrecic, lecz podstaw cos pod, jakies wiadro czy cos, bo moze woda poleciec tez.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta Jem&Nie Jem - jemy tylko po 16.00

Następny temat

Aneta Florczyk - odpowiada na Wasze pytania !

WHEY premium