SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MICHA

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11479
Witam, chciałem dać do sprawdzenia moją dietę, którą taką trzymam od 2 miesięcy,. Chodzi mi głownie o sprawdzenie czy produkty są właściwie dobrane, bo jeżeli chodzi o makro to wg mnie jest ok. Tego białka może i jest troche dużo, ale ja na takiej ilości nie zauważyłem jakiś rewolucji w brzuchu ;)
Wiek:17
Waga:70
Wzrost:167
Aktywność: Siłownia(po każdym treningu na siłowniu, robię taki jakby crossfit zamiast cardio-ok 20-30 min mi to zajmuje. )



Posiłek pierwszy: tam często zamiast płatków owsianych idą kukurydziane
Posiłek drugi: on się nie zmiania, tylko raz na jakiś czas zamiast serka wejdzie kefir
Posiłek przed treningowy: kurczak jest 6 razy w tygodniu, raz jest tuńczyk. A z węgli to często leci jeszcze kuskus,ryż,zwykły makaron
Posiłek po treningowy: to samo co przed treningowy
Posiłek na noc: tutaj to jakiś łosoś jest niekiedy, jajka


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Przeczytaj skład to będziesz wiedział czy dobry, w lidlu i w biedronce obok pieczywa jest spis składników na każdy chleb/bułkę

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
za dużo białka, nie o to chodzi że musisz mieć jakieś rewolucje, po prostu wieksza ilosć jest Ci zbędna niż 2 g na kg ., zmniejsz

to ma być masa czy redukcja ?


makaron zamień na durum
jak warzywa ?
brakuje jednonienasyconych źródeł tłuszczu i onega-3

Posiłek pierwszy: tu lepiej daj jaglane płatki czy żytnie
Posiłek drugi: on się nie zmiania, tylko raz na jakiś czas zamiast serka wejdzie kefir - średnio
Posiłek przed treningowy: kurczak jest 6 razy w tygodniu, raz jest tuńczyk. A z węgli to często leci jeszcze kuskus,ryż,zwykły makaron - makaron zwykły nie, inne mięsa też daawaj
Posiłek po treningowy: to samo co przed treningowy
Posiłek na noc: tutaj to jakiś łosoś jest niekiedy, jajka - ta wersja zdecydowanie lepsza niż masło orzechowe + białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11479
No masuje ;) płatki owsiane nie mogą zostać czy chodzi Ci tylko o zamiennik żeby zmienić ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11479
warzyw jest dosyć dużo, owoce też są, ale je wliczam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11479
Dobra to ogarne to i bedzie git. Jeszcze mam pytanie odnosnie fast foodow/slodyczy czy raz na tydzien mozna ? :D wkoncu masa sie dzieje. Drugie pytanko to jaki chleb bys polecil?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
oczywiscie ze raz na jakis czas mozna, jestem nawet zdania ze trzeba jesli ktos naprawde solidnie trzyma miche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Ja szamie chleb tostowy graham z Biedry i jestem zadowolony haha. Chleb jak chleb, wiadomo domowego nic nie zastąpi, a tak to moim zdaniem obojętne jaki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
najlepszy byłby razowiec lub żytnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
pachol_123
Ja szamie chleb tostowy graham z Biedry i jestem zadowolony haha. Chleb jak chleb, wiadomo domowego nic nie zastąpi, a tak to moim zdaniem obojętne jaki :)


Twoje zdanie to w tym przypadku to bledne zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11479
Z tym chlebem tez sie zgadzam ze chleb chlebowi nie rowny :) w sumie to i tak nie zamierzam go jesc niewiadomo ile, tylko do jajecznicy z dwie kromki ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fałda na brzuchu

Następny temat

Czy 120g białka dziennie to nie za dużo dla początkującego?

WHEY premium