SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MEGA TEST - Kaizen by Hardened pods. str.90-92

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Fajne te krio,sam mam ciśneinie na wizyte w takim miejscu,tylko że w 3miescie ciężko z tym.Ale zamiast miejscowego wolałbym komore krio

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
Nie wiem jak wygląda to od środka bo tam jeszcze nie byłem,ale od pewnego czasu u mnei w Krakowie przy czyżyńskim zaraz jest gabinet właśnie ogólnie poświęcony takim sprawom i komoro do krioterpaii też jest,przyjaciel chodził i bardzo zadowolony,a z tego co pamiętam to ceny dla normalnych klientów nei ze skierowania itp były bardzo przystępne.I bardzo sobie chwalił zabiegi tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Nie chce spamować,ale czy mógłbyś podać cene orientacyjna,tak żebym miał jakiś odnośnik cenowy?

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Dzięki Kacperson. Test wszedł w fazę jakościową, która - jak sądzę - przyniesie bardzo ciekawe efekty.
Po pierwsze: pojawi się tu odpowiedź na pytanie czy można zminimalizować bądź uniknąć spadków na masie po długim kreatynowym cyklu.
Po drugie: bedzie się można przekonać do jakiego stopnia możliwe jest poprawienie jakości mięśni i ich odtłuszczenie przy dodatnim bilansie kalorycznym.


rq4:
Uwielbiam te smaczki, które tak ubarwiają temety testowe.

Robię ten test w swoim stylu . Czytanie suchych treningowych relacji przez bite 3 miesiące zanudziłoby wiekszość na śmierć, więc staram sie przemycać trochę rozrywki i humoru, w miarę możliwości nawiązując do zagadnień związanych z testem. Bloga informującego gdzie wychodzę, kiedy wracam, ile spałem i ile siedzałem właśnie w toalecie robił z tematu nie będę .


Późnym wieczorem wrzucę relację z dzisiejszego, absolutnie kosmicznego treningu. Tak nieco na marginesie dodam, że suple coraz mocniej na mnie działają (witalność, energia i samopoczucie na plus), z mięśni schodzi mi nadmiar wody, brzuch wypływa z tłuszczu, a ramiona zaczynają się rysować tak jak powinny. Dziś żona - widząc mnie siedzącego w bokserkach na fotelu - rzekła: Rany, ale ty masz wielkie udo! W odpowiedzi spytałem: Co, nie podoba Ci się?. A ona: Podoba, jest super!

Czyli nie jest źle .


PS. Ze swoich dobrze poinformowanych źródeł wiem, że coraz więcej osób na siłowni rozpoznaje mnie z tego testu. Hmm, trzeba się będzie maskować noszeniem innych koszulek . Przyznawać się szelmy, kto z Was ćwiczy w Formie?

Zmieniony przez - Hardened w dniu 2006-12-29 19:32:59

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Oni tam nie cwicza tylko po przeczytaniu relacji przyszli popatrzec

Czyli mowisz ze tribulus dziala? A tu takie dyskusje byly... Chyba ze te 10% na plus tak sie czuje... Opisz jakos mocniej te "pozytywne efekty" jesli sie da. Jesli o mnie chodzi to zniose rowniez pikantne szczegoly

No i wage czesto podawaj, teraz chyba znowu bedzie sie mocno zmieniala (wiem ze sie tego boisz ;-> ).

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
tribulus + ZMA + tyrozyna + frakcje serwatkowe + aeroby same w sobie...

a nie sam tribulus..

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Jest dokładnie tak, jak pisze WODYN; działa pełen zestaw. Co do pikantnych szczegółów, to jest po prostu tak, jakby człowiek był o parę lat młodszy , przy czym różnica nie jest powalająca, bo i bez żadnych supli sprzęt działał bez zarzutu. Resztę sobie sam dopowiedz, ja mogę jeszcze dopisać, że mięśnie zyskują na twardości.

Wagę rzucę w następną (nie nadchodzącą) niedzielę. Wcześniej nie ma sensu, bo myślę, że dopiero po 3 tygodniach od zaprzestania suplementacji mono będzie można powiedzieć, że zostało w pełni wydalone z organizmu.

A boję to się jedynie ludzkiej głupoty, reszta mnie nie rusza.

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Ale rozumiem ze chodzi o ogolne "calodzienne" samopoczucie a nie tylko o "sprzet" oraz jego uzywanie?

Ja spodziewalem sie tego po cynku i magnezie (znaczy lepszego samopoczucia czy tam wysypiania sie) ale jakos nie zauwazylem. Uznalem ze nie mialem niedoborow i to dlatego.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
"Sprzęt" na plus, ale bez przesady.
Samopoczucie bardzo na plus.

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Kacperson - moglbys mi na prov napisac cos dokladniej na temat tego krio? Jak ceny i jakies namiary? Z gory dzieki.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L- glutamina + gainer + - (HMB)

Następny temat

Temp a białko

WHEY premium