SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MECZ NAM FIFA ODWOŁAŁA, KLASA ROBOTNICZA STADION SPAPRAŁA, ALE NASZ SPAM TO NIE HAŁA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154536

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
i zamiecione;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
wychwycić bana za wolność słowa na sfd to by było bezcenne

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
da się załatwić

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
doniesiesz na mnie big LOL
jak tam after weekend? u mnie słabo

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ja tylko chcialem dodać ze to byl wczorajszy marsz niepodleglosci a nie zadymy;)

weekend jak weekend. ciekawe jak dzisiaj z siłą na treningu:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
nikt by bana tutaj za to nie dostał , to jest forum tematyczne ( sportowe ) , jest forum insomnia i tam na pewno chętni ludzie dyskutują na temat zadym , rządu , wiem to spam więc ....

Ja was tylko proszę .

1. nie wklejać zdjęć osób rządzących z dwuznacznych komentarzem .
2. nie wklejać zdjęć prowokacyjnych gdzie niby policja robi zadymę itd ...itd ....

tyle.

dobrego spamowania .pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
MARSZ CZEGO? ludzi i ludzi nie mozna tego tak szyfladkować. szczególnie że sposób widzenia zależy od miejsca siedzenia. świętować w marszy spiewając pieśni patriotyczne to jedna strona ale świętować w kominiarkach??? wyrywać płytki chodnikowe znaki? rzucać petardy???

słyszałem jak kibole zbierali się i mówili jedziemy pona0909sie z policja. dla zabawy czy dla swięta??? - gdzie tu rozum??? dorosłe dzieci.

czasem to załuję że jest policja. jakby ich nie było może większość ludzi zmieniła by zdanie na pewne tematy. DIS (domysły i spekulacje) święto niepodległych polskich faszystów -wehikuł czasu i zapraszam ich do lat 1939-45.

- inaczej kij ma dwa końce nikt nie jest święty a wiesz co mnie boli? zę ludzią się...

pozdrawiam

Zmieniony przez - w8mp250 w dniu 2012-11-12 15:00:36

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
nawet w spamie na sfd nie mozna porozmawiac w spokoju.
precz z komuną

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem dzisiaj tak zyebany ze nawet nie mam sily "podyskutowac" z tomaszem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
siema
nie wydaje wam się ze Tomasz to taki swoisty następca Maka?

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening brzucha

Następny temat

sprawodzny trening FBW

WHEY premium