SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MECZ NAM FIFA ODWOŁAŁA, KLASA ROBOTNICZA STADION SPAPRAŁA, ALE NASZ SPAM TO NIE HAŁA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154425

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
co tam panny? rozgrzewacie się przed weekendem?

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
Jutro chyba uskuteczniam amnezje alkocholowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
hehe, a ja dostałem jakieś zaproszenie do tej szkoły co łaziłem, na jakieś spotkanie, tyle ze od 19, jak będe jeszcze na chodzie to tam podejdę a teraz sączę trzecie bro, ale tak jakoś bez chęci, chyba jakaś choroba wisi w powietrzu

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
No jak Tobie piwo nie smakuje to wiedz ze coś dzieje! Ja dziś tylko 2 duże wareczki idę w kimonox dobrej nocki spamery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ja chyba tez ide. inne forum mi padlo i nie ma co robic;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
jak możesz obcować z innym forum, Ty zdradziecka ...

Vinci też coś złego wyczuwam, pożyjemy zobaczymy
ta i tak pewnie tu jeszcze wbijesz

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
Nie mogę być 3 z wieczora... Muszę być w 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
chcialem troche muzyki posciagac bo mam neta limitowanego a od 00:00 free ale ch** sciagnalem ok 500mega i forum padlo:P bede musial wziasc lapa do roboty, w centrum Warszawy jest darmowy dostep do neta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
dobra, uciekam spac. milej walki o ostatniego:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
Wzajemnie, idę i ja branoc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening brzucha

Następny temat

sprawodzny trening FBW

WHEY premium