SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MECZ NAM FIFA ODWOŁAŁA, KLASA ROBOTNICZA STADION SPAPRAŁA, ALE NASZ SPAM TO NIE HAŁA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154413

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
ja miałem ten problem jak chciałem w nowego NFS zagrać, gra mi dalej 10Gb na twardym zajmuje ale z xp nie zrezygnuje

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
siema 6 z rana

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
p.s. zauważył ktoś ze nowe powiadomki są z SFD się forum rozwija

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
no zauważyłem, dziwne to i z obrazkami więc lipny pomysł

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
jakby były inne obrazki to byś nie narzekał ale o jakie chodzi?, bo ja tam nie mam żadnych, to nie wiem czy się cieszyć czy płakać

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
świntuch

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiadomki padly


SasiadxXx
p.s. zauważył ktoś ze nowe powiadomki są z SFD się forum rozwija

takie nowe ze czyt. wyzej

Zmieniony przez - Cinool w dniu 2012-11-14 07:03:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
pakmator
ja miałem ten problem jak chciałem w nowego NFS zagrać, gra mi dalej 10Gb na twardym zajmuje ale z xp nie zrezygnuje


i jak to zalatwiles? dwa systemy masz czy jak? ja sie nie znam

juz zalatwilem sobie win 7. musze wszystko z kompa zgrac i czeka mnie przeinstalowanie systemu albo nie bede gral i problem sam sie rozwiaze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
nie gram tak rozwiązałem, jak masz twardy podzielony na partycje to nie musisz wszystkiego zgrywać, wystarczy że pościągasz hasła/dokumenty z partycji gdzie masz windowsa
3

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
znaczy pisząc obrazki miałem na myśli że teraz ten mail z powiadomką zajmuje sporo miejsca a moja skrzynka odruchowo hamje wszsytki obrazki i nne rzeczy w wiadomościach, tu zablokowała? logo forum

jak wspomogłem to się daj sog ;)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening brzucha

Następny temat

sprawodzny trening FBW

WHEY premium