SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MECZ NAM FIFA ODWOŁAŁA, KLASA ROBOTNICZA STADION SPAPRAŁA, ALE NASZ SPAM TO NIE HAŁA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154585

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
k***a ludzie ja waze 100kg z czego pewnie z 15 to tluszcz:P do tego podciaganie to nie jest moje mocne cwiczenie a wrecz odwrotnie. 3tyg temu ważyłem 103,5 i włączyłem do treningu podciaganie to nawet do polowy sam nie moglem sie podciagnac, a opuszczanie wolno tez praktycznie nie istnialo bo nie mialem sily. dzisiaj mozna powiedziec ze 3 razy sie podciagnalem i nawet cos tam na plecach juz widac ze zaczyna to isc w dobrym kierunku:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
jestem po siłowni JEM

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
tluszcz liczy sie jako dodatkowe obciazenie:D chyba powinien:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
CT jaki tam jest patos...

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
co jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
Chyba środa, ni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
w tym konkursie

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
zle pytania sformułowane to co sie dziwic. p******e nastepnym razem wchodze w atlas anatomiczny i wklejam wszystko co tam jest;) Tomek sam napisal ze mięśni pierwsiowych nie dzielimy na 4 a potem ze trzeba bylo podac minimum 4. wiec ja juz nie wiem o co tam chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
jeszcze napisal ze w tym atlasie tez sa 4 podane..
tamten wyslal 2 odpowiedzi i jeszcze placze

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
co zrobic. szkoda nerwów na takie coś;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening brzucha

Następny temat

sprawodzny trening FBW

WHEY premium