SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MECZ NAM FIFA ODWOŁAŁA, KLASA ROBOTNICZA STADION SPAPRAŁA, ALE NASZ SPAM TO NIE HAŁA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154462

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polski - czy ja wiem takie srednie, niby wszystko napisalem tylko ciekawe ile dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
jak czlowiek siedzial na lekcjach i cos tam sluchal to bez problemu powinien zdac poziom podstawowy. poziom matur nie jest az taki duzy.

w technikum nie mialem angielskiego, "uczylem" sie tylko w gimnazium 3 lata. fakt moze 10pkt z ustnej matury to nie wiele ale zdane. wiec o jakim poziomie to swiadczy:P teraz pewnie zdal bym lepiej ale kto by sie tam przejmowal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
elo :D

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
ee ee kvrwa, jak ja byłem kiedyś pierwszy przed 6 toście darli ryja (CT na czole) ze tak z rana to się nie liczy do rana, a na ostatniego z wczoraj, a świeżaka, co ściemnia ze polał, odliczacie.... uje

oo siema Stev co tam? dawno ci nie było w naszym świecie

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ooo kto sie pojwil;)

Sasiad bo ty to ty. hehe:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
co u mnie ? nic póki co noga jeszcze trochę ii sprawna to wtedy zaczynam treningi itp .. tak dużo obijania ale jakoś od osttaniego czasu nie przytyłem ..

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
a jutro jadę brata zawieżść do tego sądu bo ma rozprawę .. za ten dług ..

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
aha to regeneruj się ostro, hehe to się ostro przyebali do niego o taką głupot w sumie

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
no bo na psach kitowal .. ale w prokuraturze się przynał do wszystkiego i te 120zł wpcił temmu kolesiowi .. co mu moze grozic ?

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
raczej nic, a przynajmniej nic poważnego, oskarżony ma prawo do ściemniania, a tym bardziej na psach sam przyznał się do winy i zwrócił zaległość.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening brzucha

Następny temat

sprawodzny trening FBW

WHEY premium