SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MAKROSY NA MASIE, ILE PROCENT?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1318
Siema !
Uważacie, że procentowy próg makrosów jest w porządku na masie ? Dodam, że ważę 72 kg, 178,18 lat i jestem ektomorfikiem.
55% ww
15% białka
30% tłuszczy

Jeżeli sądzicie, że nie prosiłbym o korekte ;))

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402550
prawie 3500kcal zeby utrzywac wage?
imo dosyc duzo,
liczyłes do tej pory makro? jezeli tak to jak to wygladalo?
jakie aktywnosci poza treningiem silowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1318
Specjalnie zaznaczyłem bardzo dużą aktywność. Na utrzymanie miałem 3000 kcal przy odpowiedniej aktywności. Oprócz treningu siłowego sporadyczne aktywności. Tak, liczyłem przy pomocy kalkulatora ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402550
do tej pory jadałes 3000kcal, i trzyamales wage? dobrze zrozumiałem?
czy tylko z wyliczen takie cos Ci wychodziło?


Zmieniony przez - wincol w dniu 2015-07-04 23:30:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1318
Ćwiczę i zdrowo się odżywiam od ponad roku, jednak szkoła uniemożliwiała mi dobre trzymanie diety i poświęcania czasu na liczenie. Teraz natomiast mam wakacje i chciałbym jak najlepiej wykorzystać te dwa miesiące. Posiadam ułożoną dietę co do której mam pewność , jednak chciałem się upewnić czy taki podział % makrosów jest dobry ;)

Tylko z wyliczeń*


Zmieniony przez - Sebamma w dniu 2015-07-04 23:45:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402550
Obciął bym wegli o ok 100g, tłuszczu ok 30g, pózniej zawsze mozna zwiększać w razie potrzeby. Wystartujesz z tym co podałes i jak bedzie trzeba zwiększać to sie za chwile moze okazać ze bedziesz dawał 10g wegli na kg masy ciała ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 146 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2927
Niestety nie widać zdjęcia.

Zawsze bierz pod uwagę fakt, że możesz się mylić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Startujesz moim zdaniem z za wysokiego progu kalorii, możesz zawsze dodać z czasem. Mówisz że nigdy nie trzymałeś kcal, czyli nie wiemy jak to było w ciągu roku, prawdopodobnie tak jak moi koledzy. Bez śniadania w domu, w szkole bułka z makiem+princessa, w domu ziemniaki i kotlet, a na kolacje mleko i cheeriosy i wychodzi 1800/ ed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1318
Będę kontrolował wagę, jeżeli będzie za szybko iść w górę to przytnę kalorie. Mam doświadczenie z zeszłych wakacji , że przy 2800 kalorii waga stała.
Zapomniałem dodać, że od tygodnia z hakiem jestem na moim drugim cyklu na mono ;)


Zmieniony przez - Sebamma w dniu 2015-07-05 11:00:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki bilans kaloryczny na utrzymanie wagi po redukcji?

Następny temat

Witam prosiłbym o sprawdzenie mojej diety ;)

WHEY premium