SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój trening

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Wszystko ok, tylko uwaga jak TonySk.
Masz 7 dni w tygodniu. Na pewno da się tak zaplanować tydzień abyś miał chociaż 1 dzień odpoczynku między trenignami. To nie myszą być takie same dni w tygodniu.
Zaczynasz np. w poniedziałek, później robisz trening w środę, czwartek i piatek masz zajęte to ćwiczysz w sobotę, później poniedziałek zajęty, to ćwiczysz we wtorek i czwartek, etc. Rozumiesz o co chodzi?

Co do jedzenia to zwróć uwagę na odpowiednie ilości białka w diecie. nie potrzebujesz go za dużo, ale jeśli zabierasz kanapki do szkoły, to niech będą ze 3. W środku nie serek Almette, dżem czy pasztet tylko biały ser, tuńczyk, szynka, pieczeń albo koltlet, może być z dodatkiem plastra żółtego sera, sałata, ogórek. Na obiad poproś mamę o dokładkę kotleta, zjedz dodatkową porcję surówki (ale nie ziemniaków czy makaronu). Do serka wiejskiego na kolację możesz dodać 1 łyżeczkę dżemu lub miodu, a jak jesz jajka to 3 szt. do tego zagryź ogórkiem, pomidorkiem lub rzodkiewkami albo wszystkim po trochu no i nie polewaj majonezem

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Tony w pełni cię popieram. Regeneracja to podstawa. Nawet nie wiem czemu tego nie poprawiłem. Dzięki.
EDIT:O i Mawashi sie wypowiedział, jak powiedział żę dobrze to możesz tak ćwiczyć.

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2008-06-11 09:10:56

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok chłopaki będę robił hmm środa czwartek i sobota może być tam ? bo w niedziele nie chce bo to jest bardziej dzień na odpoczynek rodzinę :D

Idę dzisiaj pierwszy trening zrobić

(:D schudłem 2 kg :D jak na razie fajnie i nie czuje sie głodny a jak się czuje to biorę se marchewkę i zjadam ją i już koniec :D )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Środa, czwartek i sobota od biedy może być. Co do oszukiwania marchewką to tylko miedzy posiłkami zamiast jakiegoś badziewia czy słodyczy. Nie omijaj pełnowartościowych posiłków, szczególnie białka bo będziesz tracił na wadze ale w dużej części z tkanki mięśniowej. Nie o to przecież w kształtowaniu sylwetki chodzi.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
6) Podciąganie wzdłuż tułowia baniaka z wodą, oburącz (m. naramienne) 10-12 powtórzeń - łatwe


Mogę to zastąpić wyciskaniem ? Baniaka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Możesz.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ohhh :D po pierwszym treningu :D wszystko czuje :D

Tera tak o zamiast 10 razy nadgarstkami podnosić to tylko 2 razy :D nie wiedziałęm że takie ciężkie ale pomyślałem że będę miał taki ciężar cały czas ale mniej robił i wyszło 2 :D w ostatnim obwodzie już sił nie miałem ale go zrobiłem tylko że każde ćwiczenie o mniej powtórzeń :D

Pytanie : Co mam pić po treningu ??? i czy muszę coś jeść czy wystarczy pić :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Pić możesz co chcesz. Jedz tak godzine po treningu, jakąś potrawe bez tłuszczu, bo po prostu utrudnia on (tłuszcz) wzrost masy mięśniowej (tak łopatologicznie).

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
Po treningu musisz uzupeŁnić węgLe. (do godziny PO) najLepiej spożywaj te przyswajaLne, zawarte np, w ryżu. I pij dużo wody mineraLnej, niegazowanej

Zmieniony przez - ar3Q w dniu 2008-06-11 18:38:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
To może tak w kwestii uściślenia. Domowym sposobem na uzupełnienie glikogenu w mięśniach (rezerw przetworzonego cukru magazynowanych w tkance mięśniowej) jest zjedzenie bananów, wafli ryżowych, wypicie wody z glukozą i sokiem z cytryny, ew. soku owocowego. To domowe sposoby i powinny być spożyte w czasie około 15 minut po treningu razem z uzupełnieniem straty wody (około 0,5 litra).
W około godzinę po treningu zjedz normalny posiłek z łatwo przyswajalnymi węglowodanami (makaron, biały ryż, ziemniaki) z jajkami, białym serem lub mięsem. Unikaj tłuszczu.
W dni wolne od treningu trzymaj się zasady niejadania węgli po 17-tej. W dni treningowe jeśli posiłek po treningowy będziesz jadł w okolicach godz. 17-tej to po nim już również nie jedz węglowodanów. Przed snem (kolacja) tylko produkty białkowe.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna pomoc w ulozeniu planu treningu

Następny temat

5kg w 4 dni....spadek i co teraz?

WHEY premium