SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój trening

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok ok a jeszcze jedno bo nie wiem czy dobrze nadgarstki robiłem to znaczy złapałem pałkę (tą którą kręcę ) i kreciłem raz jedną raz drugą dłonią dobrze? czy mam razem obydwoma ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha i czy to ma znaczenie w którą stronę kręce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Kręć raz w jedną, raz w drugą

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok 2 trening :D w ciągu 15 minut po zjadłem 2 banany i wypiłem wode niegazowaną (ponad 0,5 L wypiłem) Mam nadzieje że dobrze :D

I jeszcze jedno bo głupie pytanie ale nawet też ciekawe jak sie poprawnie robi przysiady ? Np : cała stopa musi dotykaż podłoża rzez cały przysiad czy jak już jesteśmy na dole to na palce i do góry znowu pełna stopa ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343


Zasięgnięte z Atlasu ćwiczeń.

"Przez cały czas plecy wygięte w jednakowy sposób, pracują tylko nogi. Najlepiej, gdy przez cały czas biodra i pięty znajdują się w jednej linii, nie wypychamy kolan do przodu(nie powinny wysuwać się dalej niż końce palców stóp). Schodzimy w dół do momentu, gdy zanika kontrola pracy mięsni czworogłowych, a ich rozciągnięcie jest maksymalne. Rozpoczynamy powrót do pozycji wyjściowej, wypychając się piętami podnosimy się w gorę, jednocześnie wypychając biodra w przód, aż do pozycji startowej."

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co widzę i prosto mówiąc nie odrywamy stóp :D ok Thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Tak jest, a dwa banany po treningu to już kulturystyczna tradycja Bardzo dobrze. Teraz tylko pozostaje Ci rosnąć i pochwalić się za jakiś czas swoimi osiągnięciami

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mawashi Sog :D Jak będę coś potrzebował to odświeżę temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Żeby dawać sogi musisz wejść tam u góry w profil, edytuj profil rozszerzony wypełnić dane wszystkie i wtedy możesz dawać sogi. Tak się właśnie zastanawiałęm dlaczego, ja soga nie dostałem.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OO :D NOwy jestem :D srry zara wypełnie i wam dam :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna pomoc w ulozeniu planu treningu

Następny temat

5kg w 4 dni....spadek i co teraz?

WHEY premium