SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój plan HST

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3236
Z góry chciałem wszystkich powitac. Prosiłbym o sprawdzenie mojego planu. Do tego chciałbym dodac 6 Weidera - brzuch mam "nieco" zatłuszczony. Pewnie lepszy byłby ABS II ale "6" może się obyc bez dodatkowych przyrządów ;) Diete ułożę sobie w najbliższym czasie i wtedy wszystko jakos ogarnę i założe inny temat.

Nogi
- prostowanie nóg w siadzie 1s
- wspięcia na palce w staniu 1s
Tutaj przydałoby mi się coś na kolana, ale nie mam pomysłu.

Klatka
- wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 1s
- wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej - głową w górę 1s
- rozpiętki w siadzie na atlasie 2s

Plecy
- ściąganie drążka w siadzie szerokim nachwytem 2s
- wznosy barków 2s
- unoszenie tułowia z opadu 1s (póki co unoszenie chce ćwiczyć bez obciążenia bo mam słabe plecy i małe problemy z nimi)

Barki
- wyciskanie sztangi sprzed głowy 1s
- podciąganie sztangi 1s
- unoszenie sztangielek bokiem w górę 2s

Biceps
- uginanie ramion ze sztangielkami stojąc 1s
- uginanie ramienia w siadzie w podporze o kolano 1s

Triceps
- wyciskanie francuskie sztangielki stojąc 1s
- prostowanie ramion na wyciągu stojąc 1s


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 91

Wzrost: 190

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 1 miesiąc (trochę chaotyczny)

Uprawiane inne sporty: motocross

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): atlas, gryfy proste i łamane, sztangielki, modlitewnik, ławeczka pozioma

Dieta: brak konkretnej diety ale planowałem redukcję więc pilnowałem się z odżywianiem

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: Thermo Speed Extreme, Glukozamina - oba z Olimpa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 391 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16616
ja bym zamiast A6W proponował zwykły, normalny trening brzucha:) a co do plany to poczekaj na innych:)

Jeżeli w jakimś stopniu ci pomogłem to bądź dobry i kliknij " przyznaj SOGa "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 849 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12075
Jak dla mnie to trening przeladowany, tym bardziej, ze cwiczysz dopiero miesiac. Proponuje skorzystac z jakiegos planu z https://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1014 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6169
Wywal po 1 cwiczeniu na mala grupe, daj po 2 na duze i tylko po 1 serii na kazde.

Do tego brzuch lepiej robic na wyciagu/z ciezarami niz A6W. Cwiczac brzuch nie spalisz na nim tluszczu, podstawa to dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
Wybierz FBW z linka chopinosa, nie musi byc na zasadach HST, 6weidera po miesacu stazu moze sie okazac duzo za duzo. Jest lato silka plus rower, basen, pilka nozna i z brzucha zleci:). Jak to pisze wodyn najlepze na brzuch sa przysiady i martwy ciag.

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na wakacje

Następny temat

DOMÓWKA CZYLI PROTEID SYSTEM

WHEY premium