SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lominox - Walka o masę!

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
nie, masło orzechowe + dżem + ryż ugotowany w słodziku i kakao :D


Zmieniony przez - Szmexy w dniu 2014-12-11 23:13:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Szmexy
Ryż z masłem jest dobry przeca... xD


W takim połączeniu mogłabym wrócić do jedzenia ryżu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 666 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22104
13.12
Wczorajszy dzień, dzisiejszy i jutrzejszy bez treningu. Diety nie liczę tylko jem zdrowe produkty i dużo :D Wiadomo, coś się podje, jakieś paluszki, pierniczka ale nie dużo, symbolicznie :D Cardio nie robię, wezmę się od poniedziałku i będę wrzucał 3x20 min w tygodniu, forma jeszcze nie do końca wybrana, ale stawiam na coś intensywnego, tak jak sugerował kolega z forum :D

Co do pomysłu na ryż z masłem orzechowym, rano lub na 2 śniadanie przetestuje :D

Dzisiejsze foty szamki :

Owsianka: 110g owsianych + 60g banan + 100g truskawki + 30g białka


Omlet: 75g owsianych + 170g dynii + 4białka + 2 żółtka + jogobella 0% 75g + owoce na wierzch :D


Makaron 100g + Kurczak ~150g + kapusta kiszona





Ryż 100g + kurczak ~ 150g + pomidor













Zmieniony przez - Lominox w dniu 2014-12-13 19:18:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
a ten omlet to normalnie walisz miąższ z dyni ? miksujesz wszystko na gladko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
hm... kurczaczek jakby troszkę przypalony ale ja wlasnie taki akurat lubie :D

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ten kurak to chyba po prostu dobrze doprawiony jest ;)
Ładne posiłki - i kapucha się pojawiła i torcik owocowy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
ja przez te owsiane z bialkiem poszukam dziś lodów mam nadzieje ze trafie na pudełko z lodami a nie kopierkiem xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Omlet na bogato! to mi się podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
" Diety nie liczę tylko jem zdrowe produkty i dużo :D " w twoim wieku najlepsze rozwiazanie ;) spogladaj też w lustro jak nabcie spadnie dodaj, jak za duże na treningu to odjąć i tyle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 666 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22104
17.12
Wybaczcie, że dawno nic nie pisałem, ale zabrakło czasu. Generalnie już tylko 2 dni szkoły i 3 tygodnie wolnego <3 Trzeba będzie trochę czasu poświęcić na przygotowania do matury, bo po próbnych wiem, że mam jakieś braki. Zawiedziony jestem trochę z matematyki, gdyż popełniłem proste błędy, ale na majowej to się nie powtórzy :D Muszę uważnie czytać wszystko ^^ Treningi oczywiście się odbywały. W poniedziałek poleciała klatka, a we wtorek plecki. Nie byłem zadowolony z wczorajszego treningu pleców ponieważ brakowało mi jakoś mocy. Kiepsko się czułem, ale zmniejszyłem ciężary i skupiłem się na spięciu. Teraz przez następnych parę tygodni chyba każdy dzień tak będzie wyglądał. O wiele bardziej czuje mięsień. Całkiem co innego jak siłowanie się ze sztangą i dosyć spodobał mi się taki system :D Jakaś progresja będzie, ale stawiam na czucie mięśniowe teraz :)

Muczakos94 Na ogół w miarę liczę dietę ponieważ nie przejadłbym codziennie tyle ile tego potrzebuje. Często uzupełniam braki odżywką: carbo/białkiem. W weekend po prostu tak wypadło, ale również podoba mi się takie podejście :) Jak mam ochotę na 'coś' dodatkowego to jem, bez spiny. W końcu młody jestem, a jak nie teraz podjeść dobrze to kiedy ? :D


Kurak solidnie doprawiony, ale spieczony dosyć też był :D


Trening:
15.12
Wyciskanie skos 12x52,5 10x55 2x6x55 8x40
Głównie zależało mi na spięciu, a nie ciężarze. Powolne opuszczanie, przytrzymanie i dynamiczne wyniesienie do góry.
Wyciskanie młotkowe- łokcie blisko ciała 3x8x6cz 6x7cz
Rozpiętki na skosie 3x10
Brama 3x10x4 stopień obciążenia

Wyciskanie hantli na barki 8,8x6cz 8,8,7x7cz
Unoszenie w bok 3x10


16.12
Podciąganie szeroko 5x5 - 10 - 10 - 10 8xcc
Wiosłowanie hantlą 4x10x6cz
Mc 8x70 - 80 - 80- 80
Przyciąganie w siadzie do brzucha 3x10x8
Pullover 2x15x6cz

Unoszenie w opadzie 3x12

+ Interwały na rowerku 20min



Co uważacie o paskach do sztangi, opłaca się kupować ? Mam coraz większy problem z odciskami od sztangi, pomoże to coś? :D

Zmieniony przez - Lominox w dniu 2014-12-17 15:30:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thuglife Lecimy nie śpimy

Następny temat

Długa droga do celu by Hexal

WHEY premium