SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Linia przekazu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 50478

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
"Stefan doszedł do prostego wniosku, że zachowujesz sie jak Jantelagen, MLKV.." - to naprawdę straszne. Myślę że schowam się w kącie i będę płakał

W tej dyspucie raczej nie będę dalej brał udziału bo 40+ stron rzucania grochem o ścianę to za dużo jak na Mój gust.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
smieszy mnie jak Jodan zmienia zdanie, powiedział że powalające jest to iż napisałem że dawniej MMA było nazywane Shootwrestling czy shoto, podałem przykład Kena Shamrocka i już Jodan zmienił post...
post zmieniłem, bo mi się nie chce wadawać w rozmowy z tobą. a zmieniłem go zanim odpisałeś - spróbuj wyedytować posta, gdy juz ktoś na niego odpowiedział

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2009-02-15 19:24:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
Z tego co piszesz wniosek jest tylko jeden - nie zrozumiemy się już z mojej strony to wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3377
Mam do powiedzenia tylko tyle, dotarliśmy do punktu, gdzie Wy nie macie już nic do powiedzenia bo skończyły się Wam obelgi.

Ja napisałem to co miałem do napisania, odpowiedziałem rzeczowo na wszystkie zagadnienia, starałem się nikomu przy tym nie ubliżać.

W sposób obiektywny przedstawiłem dwie linie przekazu, Jeet Kune Do z linii Ted'a Wonga, które trenuje ja i JKD koncpcje a raczej Jeet Kuen które jest trenowane przez Kenjiro, W.A itp.- jeśli chodzi o Polskę.


Odnośnie tej dyskusji i kilku osób typu MLKV czy też Jodan. To nie zamierzam zwracać uwagi na Wasze posty ani wdawać się z Wami w jakieś bezsensowne przepychanki słowne bo jest to nie na miejscu i nie jesteście tego warci.

Również uważam że ta dyskusja zeszła na zły tor, gdy conietktóre łajzy bo nie można tego inaczej nazwać zaczęły ubliżać Stefanowi, Ted'owi, mi i kierować pod naszym adresem jakieś kpiące zdrobnienia. Tak jak powiedziałem, tylko na tyle stać te łajzy bo rozeznaniem ani wiedzą jak również doświadczeniem w JKD nie mogą zabłysnąć więc z zazdrości obrażają innych. Niektórym to imponuje, tym bardziej wymagającym niestety nie

Zauważyłem jedno, to samo co powiedział mi Jetlit, większość z Was to podobno instruktorzy lub jak sami się uważacie specjalisći od SW, a niestety trzeba Wam wszystko opisywać prostymi słowami, krok po kroku bo nie rozumiecie jak ktoś napisze że style żurawia, tygrysa nie odnoszą się do anatomii człowieka. Jeśli jesteście takimi specjalistami za jakich się podajecie to powinniście wiedzieć o co chodzi bez jakichś głębszych wywodów.




W temacie wszystko



Michał



Zmieniony przez - MichalJF w dniu 2009-02-15 21:44:21

Zmieniony przez - MichalJF w dniu 2009-02-15 21:44:58

Zmieniony przez - MichalJF w dniu 2009-02-15 21:47:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Michal, weź skończ. Ja to,że nie odnoszą się te style do anatomii człowieka zrozumiałam. Ale oczywiście musiałeś zakręcić,dlaczego - jetlit odpowiedział fajnie,ciekawie,prosto i jest ok. Jak używasz tego jako argumentu przeciwko nam - to spójrz najpierw na swoje błędy,bo robisz ich mnóstwo pisząc o innych stylach.
Swoją drogą jeśli mówimy o RUCHACH zwierząt,to styl jest oparty o ich mechanikę (biomechanikę), a nie o ich anatomię,ale to już nieważne. Dlatego chciałam uściślenia.

I Ty próbowałeś pisać coś,nie obrażając innych? Spójrz na jetlita,on tak pisał,Ty nie. Ty ciągle chciałeś pokazać swoją wyższość nad nami,małymi żuczkami. Ale to Ci się nigdy nie uda.

I powiedz mi, gdzie niby zarzuciłam Tobie coś takiego: "Saida, napisałaś że mam tendencje wkładać w usta słowa których ktoś nie powiedział...Możesz podać przykład? Czy kolejny raz było to pisanie bez żadnego pokrycia?" są to Twoje słowa ze strony 5. Pomyliłeś nicki. Ja zarzuciłam co innego. Nie wiesz,co? Przeczytaj mój post na stronie 5, pierwszy w tej dyskusji.

Wiesz co chłopie,chciałam z Tobą normalnie pogadać,dać Ci szansę na przekonanie innych do Ciebie - ale się nie da,bo Ty w kazdym poście musisz się wywyższyć.
Koniec z mojej strony,pisz sobie co chcesz,ja więcej nie piszę.

Zmieniony przez - Saida w dniu 2009-02-15 22:06:26

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
które osoby konkretnie uważasz za łajzy??? wymień z niku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5101
ja mam jeszcze takie esencjalne tylko pytanie - co to kurde jest jantelagen?

Odpowiedni czlowiek w nieodpowiednim miejscu

http://spameria.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Wuxia,jeśli jednak wybierzesz się do Brodnicy,to i tak sam będziesz musiał zafundować sobie obiad.Mozesz się nie doczekać wymienienia nicku

Ponton-to Jante cośtam-oznacza wielce szanowanego eksperta od sztuk walkiWięc Michał wszystkim nam pochlebia

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-02-15 22:22:45

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
luzik...175 km to naprawdę drobiazg i jeszcze stać mnie na tę podróż a obiadek zjem sobie w samotności radując się wspomnieniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
A i jeszcze jedno...rozumiem, że kolega da sha bi jest w stanie powiedzieć to wymienionym osobom prosto w twarz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BBC z wizytą w uzbeckiej szkole zapasów klasycznych (wideo)

Następny temat

Dziewczyna i boks.

WHEY premium