SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lepszy Wyskok

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17
Siema
Mam 16 lat i od pol roku trenuje parkour i freerun (chyba wiecie co to jest) przydal by mi sie jakis dobry trening na wysoki wyskok zeby gdybym robil salto w powietrzu nie walnal glowa o beton a takze na wytrzymalosc i miesnie mam trening 3 razy w tygodniu po 2.5h na silke niechodze bo niemam zabardzo czasu przydal by mi sie taki domowy sprawdzony plan. Z gory dzieki.

Sorki za bledy ortograficzne niemam polskiej klawy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4322
Drogi autorze... daruj sobie... Wyskok sam Ci się poprawi od free run`u, wiem to z autopsji... A przy salcie w przód wystarczy dobra technika. Popatrz sobie po necie i forach parkourowych czym jest blocking, powinno pomóc. Rób sobie treningi tak często jak tylko możesz, czyli w zasadzie codziennie (bo chyba co dzień wychodzisz z domu). Skup się na gap jump'ach i valutach robionych na wysokich przeszkodach i naprawdę to wystarczy (a przy okazji i łydki urosną :D).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co ja czytalem, przy salctach (front i back flip) spora role odgrywa technika, ale sila wyskoku oczywiscie tez sie liczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17
Oczywiscie sa 2 rodzaje robienia salt 1-szy to niski i szybki obrut w powietrzu a 2-gi to walsnie jaki ja chce wysoki wyskok i wolniejszy obrut :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5760
obrót a nie obrut kolego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17
No kurde bedziesz mi tu bledy ortoraficzne wytykal wiekszosc to wie o co mi chodzi....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1065
na necie masz od zarąbania programów na wyskok, ciezko poszukac?
AA1
AA2 na przykład

Z*******lać Czeba !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5448
Odpusc sobie te magiczne programy z neta.
Zacznij wykonywac przysiady na 1 nodze, zurawia.
Ponadto na wyskok dobrze wplywaja sprinty pod gore- odcinki niedluzsze niz 40m, a takze skoki przez plotki, wieloskoki, piecioskoki obunoz itd itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1065
to samo co w Tych magicznych programach... pewnie nawet nigdy ani jednego nie wypróbowales wiec nie neguj ich, mi po 8 tygodniach aa2 poprawil sie wyskok i to znacząco...

Z*******lać Czeba !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17
Wlasciwie to co to AA1 i AA2 jest?? mozesz mi wytlumaczyc??:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1065
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5448
Nie to samo.
Bo te wszystkie skoki, cwiczenia dynamiczne powinno sie wykonywac w malej ilosci powtorzen. Odradzam te programy, bo szkoda zdrowia na wykonywanie setek powtorzen na jednym treningu.
Ale to i tak jego wybor, ja tylko przedstawilem swoje zdanie, ze najlepiej trenowac silowo (maksymalnie 8 powtorzen w serii- przysiady na 1 nodze i zuraw) i dolaczyc do tego jakies cwiczenia dynamiczne.
To, ze teraz nie odczuwasz skutkow tego programu, to nie znaczy, ze ich nie odczujesz. Przy ladowaniu na stawy dzialaja ogromne przeciazenia, a air alert to zabojstwo dla kolan.
Tyle ode mnie, pozdrawiam.

Zmieniony przez - damian2454 w dniu 2010-07-13 22:24:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oponka na brzuchu

Następny temat

Sztanga.

WHEY premium