SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lekkoatletyka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 228
Czesc. Trenuje lekkoatletykę. Biegi średnio/krótko dystansowe Stosunkowo od niedawna. Treningi mam 6x w tyg. Powoli zaczynam odczuwać lekkie osłabienie. Piję zawsze izotonik ( olimp, izostar, testuję wszystkie po kolei) ale nadal odczuwam osłabienie. Nie znam się za bardzo na odżywkach poza izotonikami, ale czy są jakieś którę mogłbym brać przy intensywnym trenowaniu? Chodzi mi głównie o zwiększenie osiągów. Pod okiem trenera trenuje od ponad miesiąca, wcześniej biegałem jakieś 2 lata rekreacyjnie. Więc potrzebowałbym czegoś co pozwoli mi nadrobić stracony czas. Wszystkie środki dozwolone. No może poza dawaniem w żyłę. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
Według mnie jeżeli masz dużo ciężkich treningów w tygodniu to spokojnie możesz się suplementować carbo oraz bcaa, co do trądziku odpowiedział ci Amentoris.

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
wypełnij, a będzie latwiej współpracować oraz indywidualnie rozwiazemy problem, gdyz nie wiemy na jakim etapie zaawansowania jestes, oraz jak wyglada twoja sylwetka
[[https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 228
Aha sory.

Fotografii nie posiadam, ale postaram się opisać więc;
budowę mam zbliżoną bardziej do sprintera niż do biegacza długodystansowego. Nie wiem czy wym. będą potrzebne ale żebym już później nie musiał pisać; klatka 107, biceps 36, udo 61.

18 lat

81 kg /180cm

ciężko mi jest określić staż treningowy bo wyglądał by tak; 6lat trenowania koszykówki, teraz 2 lata bieganie, i dopiero od miesiąca lekkoatletyka pod okiem trenera.

Wcześniej brałem tylko izotonik i nic więcej, nawet żadnej diety specjalnej.
No i chyba wsio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 228
Proszę o odpowiedź.. Jest to mi bardzo potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
jak napisales czujesz brak regeneracji, wiaze sie to zazwyczaj z nieprawidlowym odzywianiem, orgaznim nie dostaje wszystkiego co potrzebuje by po wysilku szybko sie pozbierac i odbudowac do kolejnego treningu, i sytuacja ta jak sie powtarza dochodzi do przetrenowania.

musisz na poczatek ulozyc diete.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dokladnie, do tego wszystkie podstawy, minimum 8 godzin snu, magnez z cynkiem smialo mozesz wrzucic przed snem.
Jak ulozysz diete bedzie mozna ja uzupelnic ewentualnie czyms.
Ile kasy przeznaczyles na suple?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
Wiem po sobie że zapewne wina leży w odżywianiu, też na początku kariery lekkoatletycznej miałem problemy z regeneracją, ale po racjonalnej zmianie odżywiania wszystko było ok nawet przy bardzo cieżkich treningach które dochodziły do 9 w tyg;) Do tego suplementowałem się odżywkami typu carbo w trakcie treningu jak i po. Możesz również spróbować z bcaa po treningu w dawce 1g na 10 kg masy albo i troche więcej:) Jakie osiągi? też byłem sprinterem:) 5 lat trenowałem

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2797
Polecam też Olimp Vita-Min Multiple Sport.

Mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/DZIENNIK_TRENINGOWY__PCHNIĘCIE_KULĄ-t714856.html


Labores pariunt honores - Trudy przynoszą zaszczyty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 228
OK. Zakupiłem już kilka odżywek i zmieniłem sposób odżywiania. 3-4 posiłki dziennie. Dużo ryżu i warzyw. Ogólnie dość bogato w węglowodany i białko. A co do suplementów jakie kupiłem;
Carbo z Olimpu
Provit 80, Olimp
BCAA Olimp ale w kapsułkach.
Tylko nie wiem czy dobrze biorę. 3 kapsułki BCAA przed treningiem, przed w trakcie i po treningu Carbo, 2-3 łyżki. I po Provit 2 łyżki. Dobrze ?? Może coś jeszcze dokupić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2797
Jak na mój gust to dobrze. Ja bym jeszcze dorzucił BCAA po treningu na regenerację. Bierz tyle samo co przed. Białko jako uzupełnienie diety, nie zastępuj w żadnym wypadku posiłków. Ja białko piję jako zamiennik słodyczy. Dokup te witaminy. Nie kosztują dużo, zaoszczędzisz jeszcze jak kupisz dodatkowo Vita-Min Plus. Multiple bierz w dni treningowe, a Plus w dni nietreningowe. Wystarczy Ci na dłużej.

Mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/DZIENNIK_TRENINGOWY__PCHNIĘCIE_KULĄ-t714856.html


Labores pariunt honores - Trudy przynoszą zaszczyty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 228
OK dzieki. Jeszcze tylko jedno. Wiem że to było już poruszane milion razy ale chce mieć pewność. Bo białku są problemy z trądzikiem?? Niedawno co się wyleczyłem i nie chcę mieć go na nowo. Jak białk współgra z odchudzaniem się? Słyszałem że przytyję, a muszę koniecznie zrzucić z 10kg. Czy BCAA to coś podobnego do białka? I jak jest w tym wypadku z trądzikiem? Tak sobie myślę że jeżeli chcę schudnąć i jednocześnie poprawić wyniki, to może odstawie te Carbo, białko i bcaa. I zainwestuję w sam izotonik i l-karnitynę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amator pyta o kreatynę

Następny temat

Suple a antybiotyki

WHEY premium