SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lekka wycinka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3753
Hej,
Oto zarys mojej diety redukcyjnej.

1. Śniadanie
owsiane 100g 12/7/62 370kcal
3 jajka 30/21/1,5 330kcal
orzechy, rodzynki, pestki dyni/slonecznik

2. II śniadanie
twarog 100g 19/4/4 130kcal
maslanka
owoc

3. Przedtreningowy
ryz/makaron 100g 7/2/70 335 kcal
cycek/ryba 150g 33/1/0 150 kcal
oliwa
warzywa

4. Potreningowy
makaron 100g 13/0/70 335kcal
tunczyk/cycek 150g 33/1/0 150kcal
warzywa
bialko + woda 20/0/0 90kcal

5. Kolacja
twarog 100g 19/4/4 130kcal
oliwa

do tego omega3, witaminy

Kaloryczność to narazie ponad 2000 kcal, oczywiście z podstawowych posiłków, nie wliczając warzyw, owoców oraz stosownej ilości oliwy, którą to zawsze "podlewam" makaron, czy inne dania. Docelowo ma być to 3000 kcal. Aktualnie przy wzroście 177 ważę 85 kg. Moim celem jest zejście do 79-80 kg przy możliwie małej utracie mięska. Proszę o kilka rad:

Do drugiego posiłku dorzucił bym chlebek razowy, pytanie z czym? Polędwica, ser żółty?

Twaróg półtłusty czy tłusty?

Ryż biały długoziarnisty ujdzie? Brązowy jednak troszkę długo się gotuje :(

Co do warzyw... Mogą być mrożone? Bardziej mi pasują, wrzucam na parę z kurczakiem, ryżem, węglami i gotowe ;)

Pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No wiem, potem podrążyłem temat i nie wiem w ogóle skąd mi gainer na wycince węgli przyszedł do głowy .

Dzięki.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
Twaróg półtłusty czy tłusty?
Chudy

Ryż biały długoziarnisty ujdzie? Brązowy jednak troszkę długo się gotuje :(
Brązowy,nie przesadzaj to tlyko kilka minut dluzej
Co do warzyw... Mogą być mrożone? Bardziej mi pasują, wrzucam na parę z kurczakiem, ryżem, węglami i gotowe ;)
Moga byc ,ale jest teraz sezon wszystko maz swieze w sklepach ,mrozonki w zime jedz a teraz jedz swieze

ogólnie dieta wyglada na dobra, z tym ze ja tu widze zrodlo bialka tylko twarog i kurczaka, Urozmaicaj bardziej posilki, tunczyka w puszcze mozesz od czasu do czasu zjesc, rybe czasami zamiast kurczaka, jajka, nie dawaj ciagle ryzu ,daj czasami kasze gryczana, makaron razowy/durum , jedz duuuuzo warzyw, najlepiej w kazdym posilku jak mozesz,

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 139
czemu nie wliczasz oliwy, jak lejesz wiecej niz lyzke to powinienes.
owoce tez sie wlicza, poza tym omija sie je na redukcji, tak samo jak niektore warzywa.
twarog poltlusty lub chudy. ryz bialy tylko po treningu, tak to brazowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
Kurde sory co ja pisz,e nie zauwazylem polowy rzeczy, , Jest ok, w 2 posilku ja bym juz nie dawal chleba w koncu to ma byc redukcja, twarog z maslanka wymieszaj daj owoca malego i bedzie smacnzy posilek, w przed treningowym tez bym sie zastanowil nad rym ryzme czy wgl do dawac, lepiej dac duuzo warzyw a ten ryz wywalic, weglowodany dostarczaj tylko rano i po treningu , Ogolnie dieta sie dobrze prezentuje, i tak jak wyzje napisalem, twarog chudy, ryz tylko brazowy ,chyba ze po treningu to bialy, warzywa mozesz mrozonki ale jest sezon wiec korzystaj

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ryż też możesz Basmati, przynajmniej ja go jem. W smaku jest taki sam jak biały, a na redukcję jak znalazł. Co do twarogu, to ja preferuję półtłusty. Żadnego sera żółtego.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3753
Bez węgli w posiłku przedtreningowym? Jesteś pewien? Ja myślę, że większy sens miało by zrezygnowanie z WW w posiłku potreningowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
Po treningu musisz uzupelnic bialeczko weglowodany wszystkie witaminy i mineraly ktore straciles podczas treningu, posilek po treningowy jest wazny i wteyd walsnie mozesz dac weglowodany, natomiast przed treningiem nie s aone konieczne, a jak jestes glodny to zjedz duuzo warzyw ich w zasadzie nie musisz wliczac, jedz jak najwiecej warzyw maja duzo blonnika i sa b. zdrowe ig tez maja bardzo niski,

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja właśnie zrezygnowałem z węgli w przedtreningowym i jem tłustą wołowinę za to. Czasem trochę brakuje mocy, ale jest ok.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3753
To jeszcze jedno pytanie: majonez do jajek może być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Nie ma mowy.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Bzyku kup MCT i pij przed treningiem jak brak mocy bez węgli.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbilansowana dieta redukcyjna do oceny

Następny temat

Dieta do oceny na mase

WHEY premium