SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LUDZIE/ MY i ONI :-) filozofia 21 w.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1440
FU
w sumie nosić 9 "paczek" chyba nie jest łatwo

Trening jest potężnym
uzależnieniem... nawet większym od alkocholu***



***niestety w większości badanych przypadków niepotwierdzone. :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8240
Walisz Omen+Metax
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
raczej niemoznosc idealnego trzymania diety

juz wole cos na szybko zjesc w biegu na miescie (fastfoody od czasu do czasu) niz przez pare godzin nie jesc nic, a co za tym idzie dosyc czesto zbyt ostro przekraczam zapotrzebowanie kaloryczne

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1440
hmmm. Temat jakiś spokojny się zrobił...

ps. FU pożycz z 15KG, dam ci 100zł

Trening jest potężnym
uzależnieniem... nawet większym od alkocholu***



***niestety w większości badanych przypadków niepotwierdzone. :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3059
Jesli ktos nie cwiczy to nie znaczy ze jest leniwy nie potrafi sie zmotywowac i takie tam zazwyczaj nie widzi w tym sensu nie kreci go to i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1440
masz po części rację frzzer
sory musiałem tak napisać. Pewnie oglądałeś DB.

hmm zinterpretuję to trochę inaczej: (na przykładzie (brata mietka

heniek chciał być informatykiem ale go nie kręciła matma, i nic z tego nie wyszło. Ale gdy cheniek widział jakiegoś informatyka to natychmiast zaczynał mu zazdrośćić.
do czego zmierzam : jak coś ciebie kręci i chcesz to osiągnąćtrzeba dużej inwestycji, a niektórym ludziom się najzwyczajniej w świecie nie chce.

odzwierciedliłem przykład do ćwiczenia i pakowania

pokazałem te lenistwo w innej formie...

pozdrawiam

Zmieniony przez - Xept ONE w dniu 2007-01-07 15:33:35

Trening jest potężnym
uzależnieniem... nawet większym od alkocholu***



***niestety w większości badanych przypadków niepotwierdzone. :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1681
a ja to widze tak:
- ktos cwiczy bo poprostu mu to sprawia przyjemnosc (tak jak innym czytanie ksiazek, granie w piłke itp.)
- dla wygladu (bo ktoz nie chcial by byc wielkim i silnym? oczywiscie przez "wielki" nie mam na mysli goscia nafaszerowanego koksem co nie potrafi sie podrapac za uchem bo miesnie mu przeszkadzaja )
- ale tez duzo "tchórzy" ktorzy nie sa na tyle silni psychicznie by sie komus postawic i musza sie jakos dowartosciowac i zaczynaja pakowac by wyzyc sie na kims slabszym... jest spora czesc cwiczacych ktorzy sa poprostu zwyklymi lapsami co ktoregos dnia postanowili isc na pake nakoksowac sie i mysla se teraz ze sa bosu bo maja duze miesniei nikt im nie podskoczy (mysle ze wiecie oco mi chodzi) wedlug mnie jest to ta grupa ktora powoduje ze ci co chodza na silke i jakos tam wygladaja sa postrzegani przez innych jako "tępaki" co nie umieja nic robic tylko pakowac....

podsumowujac moje wypociny uwazam ze nie nalezy ludzi postrzegac jako "my" i "oni" poprostu sa rozni ludzi i rozne zapotrzebowania
bo przeciez kazdy robi to co lubi i co sprawia mu przyjemnosc

to co widze jest zielone....
świerk?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1171
Racje to ty masz :) Zgadzam się z tym. Wielu kumpli było takich co im się nic nie chciało :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1440
"jest spora czesc cwiczacych ktorzy sa poprostu zwyklymi lapsami co ktoregos dnia postanowili isc na pake nakoksowac sie i mysla se teraz ze sa bosu bo maja duze miesniei nikt im nie podskoczy"

Z tym w 100% się zgodzam.

Trening jest potężnym
uzależnieniem... nawet większym od alkocholu***



***niestety w większości badanych przypadków niepotwierdzone. :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17292
" Mam kumpla co ma 19 lat i 5 lat stazu. 44 na lapie, 160 na lawie ale tylko 165 cm wzrostu. Znam go prawie ze od piaskownicy. Zawsze niski i chudy, nikt go nie lubil, nie mial kolegow ani kolezanek. Kazdy go tylko popychal, bil, wyzywal itp. Po tych 5 latach jak widze jak gosciu idzie po chodniku i kazdy nawet z drugiej strony ulicy krzyczy do niego na caly glos "czesc ziom" no to jednak diametralna roznica"




nie wiem jak on ale ja nie chcialbym miec "kumpli" ktorzy lubia mnie tylko dlatego ze jestem duzy i sinlny.
wracajac do tematu u mnie wygladalo to tak: przychodzi do mnie dwoch kumpli
- czesc, idziesz sie z nami zapisac na silownie?
-no, czemu nie?


i tak sie zaczelo tyle ze teraz ja dalej cwicze a oni juz przestali
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mietek i jego przeżycia - ART :-)

Następny temat

Rózna wielkość, ta sama waga

WHEY premium