SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kuba_SnK / dziennik / just powerlifting

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koszula jest bardzo mocno rozcganieta i ledwo sie trzyma

raw... dzisiaj 140x3 lekko ... za 2tyg sprobuje 150x3 jesli sie nie rozwale (bo cos zaczalem czus kontuzje ze stycznia )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Kuba do ciągu i siadu używasz tego samego kostiumu? czy masz dwa różne?

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten sam ... nowy kupie dopiero na wakacjach (szkoda mi kasy )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
zdrówka

żadnych kontuzji nie ma być,bo co ja będę oglądała

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 585
Czemu nie zwiększasz dalej wagi do przynajmniej 82.5 ?? Byłaby przecież większa masa to i siła.

BTW. Ładnie siła idzie ;) Będzie pudło:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tam wyzej kto sie pytał o łokcie przy ciele... tak, tak wlasnie wyciskam ... w koszuli i bez (wiecej dziala triceps i lepiej mi idzie)

do 82 nie ma sensu ... zalalbym sie tluszczem, a tluszcz nie dzwiga (i tak juz jest za duzo ). Licze, ze na zawodach bedzie min. 79kg ... wtedy do konca roku 83kg i zacznie sie dzwiganie godne 82

o pudlo bedzie ciezko, ale zrobie co bedzie w mojej mocy

Zmieniony przez - Kuba_SnK w dniu 2010-04-03 00:11:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
tam wyzej kto sie pytał o łokcie przy ciele... tak, tak wlasnie wyciskam ... w koszuli i bez (wiecej dziala triceps i lepiej mi idzie)
Ale jak w koszuli lokcie poprowadzisz szeroko, to wiecej ona da, bynajmniej w f6 tak jest Ale ciezko jest tez mi to utrzymac, bo koszula sama probuje zlozyc lokcie do srodka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Zniszczyles mi system tym wyciskaniem Własnie uswiadomilem sobie ze moge isc pograc w bierki

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 123
wszystkie wyciskania sa nie do zaliczenia- wyciskane z brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem Marcin

niestety ... zawsze mialem ten problem + teraz jeszcze przytylem i koszulka jest lekko za ciasna :-/. Za tydzien znowu wejde w koszule i moze uda mi sie zrobic to lepiej. Jak ni eto dopiero zawody zweryfikuja czy potrafie sie zmusic i dobrze wycisnac, czy nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSTE PYTANIE, PROSTA ODPOWIEDŹ...

Następny temat

Rz3eźba

WHEY premium