SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzysztof Włodarczyk - Francisco Palacios o pas WBC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17237

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
Mówiłem,że porządne chłopisko

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No, ładne pisemko strzelili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a diablo na to :

noł , AJEM E CZENPION :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
noł , AJEM E CZENPION :d



The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Franek umie się zachować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1917
no to teraz tylko czekać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742




Dowcipy Krzysztofa:


Gościem video-czatu IPLA był mistrz WBC w wadze junior ciężkiej - Krzysztof Włodarczyk (45-2-1, 32 KO). "Diablo" odpowiadał na pytania internautów. Jedyny obecnie polski champion zdradził między innymi, że w końcówce kariery, już po zunifikowaniu wszystkich tytułów w swojej kategorii, zamierza spróbować sił w dywizji, gdzie nie obowiazują już limity wagowe.

- Marzę o zgromadzeniu wszystkich pasów w mojej kategorii. Gdy już je zdobędę, pomyślę o tym, by ugrać coś w wadze ciężkiej - oświadczył 29-letni Polak.

Jak nie trudno się domyślić, powrócił temat ostatniej walki Włodarczyka. Rozgrywany w Bydgoszczy pojedynek zakończył się kontrowersyjnym zwycięstwem "Diablo". Werdykt i przebieg walki były szeroko komentowane i krytykowane przez internautów.

- Polska publiczność jest bardzo specyficzna. Trudno dogodzić naszym kibicom - uważa Włodarczyk . - Nasz naród jest, jaki jest. Gdy wygrywasz, kibicują tobie. Jest gorzej, odwracają się. Według mnie nie na tym polega kibicowanie. Na forach internetowych ukrywający się pod pseudonimami użytkownicy krytykują mnie, rzucają obelgami. Możemy się spotkać, pogadamy "face to face".

- Zdarzają się też miłe epizody - dodaje "Diablo" - Zostałem ostatnio zaczepiony przez parę starszych ludzi, którzy gratulowali mi ostatniego zwycięstwa i taktyki, jaką obrałem na tę walkę.

Mistrz przekonuje, że gorsza postawa w ostatnim pojedynku była wynikiem niekorzystnego starcia dwóch różnych stylów. Włodarczyk obiecuje, że wynagrodzi to kibicom.

- Po ostatniej walce czułem niedosyt. Nawet się nie zmęczyłem. Postaram się pokazać więcej w kolejnym występie. Zrekompensuję to kibicom dobrymi walkami - zapewnia "Diablo". - W Bydgoszczy wygrałem. Palacios był zawiedziony swoją postawą w ringu. Rozmawialiśmy już o tym, że kibice zasłużyli na rewanż.
bokser org

Zmieniony przez - MackoMedyk w dniu 2011-04-13 21:35:33

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1637
nie on nie wierze to co czytam..on jest naprawde zalozny...idzie w zaparte i pierd....glupoty....po takim czyms jak ta walka powinien siedziec cicho w kącie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1917
Typowy przykład zerwania połączeń nerwowych między półkulami mózgu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58
szkoda chlopa,taki mlody a juz problemy ze swiadomoscia:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

buty zapasnicze a bjj ?

Następny temat

MIchał Głogowski w finale K1 Japan - głosujcie na niego na stronie K1

WHEY premium