SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzysztof Włodarczyk - Francisco Palacios o pas WBC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17236

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak jak pisalem rozegra sie u niego w bani i sie rozegrało heh

co z tego ze franek walczyl ostrożnie ? to ****a adamek z arreola tez przegrał w takim razie

jak patrze na tych wasilewskich srewskich to smiac mi sie chce . zawsze lubilem komentarze w tv ale to - smiech na sali.

mówią na niemców a u nas to co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1637
ja akurat juz od paru lat wiem ze wlodarczyk jest poprostu kiepskim bokserem, jakim cudem on ma ten pas mistrzowski to jest dla mnie wielka tajemnica....to poprostu pokazuje niesamowitaslabosc tej kategorii wagowej, skoro ktos taki jak wlodarczyk jest tam mistrzem jednej z najpowazniejszych (a epwnie napjowazniejszej) organizacji bokserskiej....to jest poprostu skandal zeby walka o mistrosstwo swiata prezentowala tak niski poziom.....wlodarczytl tak naprawde nie ma nic, ani jakies nokautujacej sily, ciosu, ani szybkosci, dynamiki, ani kondycji za specjalnej, ani techniki....niw wyroznia sie niczym tak naprawde, jak pojdzie super six to dostanie masakryczny wpierdziel....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
NAJLEPSZE BYŁO PRZEMÓWIENIE DIABOLO POMIDORO DO NARODU!!!

Jednak Polska jest niedaleko Niemiec.wstyd!

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Zachowujecie się tak, jakbyście się wczoraj urodzili i wiedzieli po raz pierwszy walkę o pas federacji.

Boks zawodowy, to biznes. Tu liczą się pieniądze. Jeżeli jeden bokser nie położy drugiego na deski, to wynik końcowy zawsze pozostaje zagadką.

Nie pierwszy, i zapewne, nie ostatni taki wynik w boksie zawodowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1315
Zalożę się ,że nie ma co liczyć na statystykę ciosów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Ashardon weź nie w****iaj! Nie będe się biernie przyglądał na to s****ysyństwo! Już nigdy nie obejrze walki Diablo. Mam nadzieje że dojdzie do super six i tam skończy się kariera wielkiego mistrza i posiadacza najbardziej prestiżowego pasa w CW.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2221
Co tu dużo pisać ? Bardzo słaba walka . Tak nie można walczyć o pas najbardziej prestiżowej organizacji na świecie . Ale czego się można było spodziewać - nazwa Wojak boxing night mówi sama za siebie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
Wojak boxing night - napic sie piwka pogadac i potanczyc :D przeciez to nawet sparing nie byl :P zreszta decyzja szokujaca bo jednak Palacios byl lepszy w tej walce, komentatorzy smiechu warte ten dostaje ciosy przez garde a ci sie zachwycaja "tak tak swietna garda trzeba to nagrac i pokazywac dzieciom, Palacios jest defensywny boi sie i ciagle ucieka unika ciosow" jak mnie to wkurza, przeciez on bardzo dobrze taktycznie walczyl i robil swietne uniki to Diablo raczej nie wiedzial co sie dzieje i jak ma go podejsc zreszta obita twarz mowila sama za siebie, kolko wzajemnej adoracji nic wiecej..

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
O samej walce już wszystko zostało powiedziane- wyraźne zwycięstwo Palaciosa, bo kto powinien wygrać walkę: ten co uderza seriami na gardę czy ten co w ogóle nie uderza?

Mnie natomiast zaciekawiło co innego, a mianowicie PRZEKONANIE Diablo i ludzi w jego narożniku, że ma wygraną walkę. Przed ostatnią rundą wyraźnie powiedzieli, żeby tylko przetrwał... Włodarczyk po prostu wiedział, że wygra na punkty już przed walką.

Do tej walki za wielki przekręt uważałem zwycięstwo Haye'a nad Valuevem, ale tam Haye przynajmniej jakieś ciosy wyprowadzał, a tu Diablo nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Ogólnie gala super, może dlatego że byłem 1 raz na żywo. Praktycznie każda walka była emocjonująca prócz ostatniej :/ IMO diablo był za bardzo spięty i zestresowany, przez kilka rund zadał zaledwie kilka ciosów, zero ataku, same kontry a wynik to największy przekręt jaki widziałem, zrozumiał bym remis walka w Polsce komplet publiczności wiadomo sędziowie będą za Polakiem, ale wygrana ? no nie róbmy jaj, troche zal mi Palaciosa przegrał wygraną walkę

PS. Ale dupcie były 1 klasa

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

buty zapasnicze a bjj ?

Następny temat

MIchał Głogowski w finale K1 Japan - głosujcie na niego na stronie K1

WHEY premium