SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - ból w okolicach serca (albo serce)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1012
Dlaczego po kretce (vitalmax) boli mnie coś w okolicach serca. biore od 2 dni i cos zaczęło boleć takie bóle średnio co 3,4 minuty. Jak co to dam wam znać czy jeszcze mnie będzie bolało jutro i pojutrze albo za tydzień.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4773
"nie mam problemów ze zdrowiem w ogóle raczej nie mam." O ****** chłopie jak ja Ci zazdroszcze że nie masz żadnych problemów

O kurcze jaki stary post autor pewnie już zszedł na tej krecie

Zmieniony przez - k4ngu w dniu 2009-07-05 12:48:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
Twoj pierwszy cykl ?? Niektorzy tak mają choć jest to dość dziwne. Jesteś pewny, że serce masz zdrowe ? Jeśli po kilku dniach bole ustąpią to nie masz się czego obawiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Nie bardzo wiem na co liczysz. To może być tyle różnych rzeczy. Diagnozy nikt przez forum nie postawi. W każdym razie kreatyna nie ma negatywnego wpływu na serce. Jak w najbliższym czasie nie ustąpi, wizyta u lekarza się kłania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 534 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8381
Moze wmawiasz sobie ze cos nie tak?
To TYLKO KREATYNA!

Mogliśmy być najwięksi ze wszystkich!

A teraz każdy z nas wpie***la BCAA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17794
już po tobie, zejdziesz na kreatyne

moc moc moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
duf ia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1012
nie mam problemów ze zdrowiem w ogóle raczej nie mam. brałem kretke jakis rok temu. możliwe że jakas pioerdoła. ale tak się zapytałem może byście coś akurat wiedzieli jakąś ciekawostke dobra dizęki. dałbym sogi ale niewiem jak sięje daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
do kardiologa jak serducho boli! nie lekceważyć, wątpie że ma to związek z kredą, ale może to pierwsze symptomy czegoś poważnego, nie lekceważ!!!

ps sogów dawać nie możesz bo nie masz abona.ja z resztą też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 132 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4901
Mialem podobnie tez mmnie serce bolalo (nie bralem krety) zaczolem sie naprawde martwic, bole promieniowaly do lewej reki wiec myslalem ze to cos powaznego, znajoma lekarka powiedziala ze w tym wieku (21 lat mam) nic z sercem powaznego nie powinno sie dziac i to jest najprawdopodobniej nerwica serca (serce nie jest chore a boli). Poczytalem w necie o tym i wszystkie objawy sie zgadzaly u mnie wlasnie z ta nerwica serca, jak tylko sobie to uswiadomilem serce przestalo bolec.

Tak bylo w moim przypadku, moze w Twoim jest podobnie a moze nie, w kazdym razie nie martw sie na zapas, a jak bole nie ustapia to idz do lekarza
pozdro
1

Basketball - I LOVE this game!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..to wcale nie musi byc od krety,
moze za bardzo dajesz sobie w kosc na treningach
najlepiej przejsc sie do kardiologa
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1012
no dobra dzięki wielkie. odbiegne od tematu. dlaczego ta kretka nie działa pije dziennie jakieś 3 litry wody. biore w dni nietreningowe rano na czczo 30 min przed śniadaniem i wieczorem przed spaniem. w dni treningowe 30 min przed treningiem na czczo jak przychopdze ze szkoły i zaraz po treningu. wszystkie porcje wale po 1 łyżeczce takiej półczubatej. ćwicze 3 razy w tyg. nie pije alkoholu nie pale (nigdy nie pakuiłem nałogowo) i unikam jak tylko to mozliwe tłuszczu.

jak możecie napiszczie jeszcze co moze zalezeć od mojego problemu dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kre-Alkalyn Olimpu - pare pytań

Następny temat

Podróbki ? Xpand

WHEY premium