SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwny ból w okolicach nerek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4101
Siemacie. Od 5 dni biore Universal Storma + Olimp l-glutamine + Olimp carbo. Od 3 dni czuje ból po lewej stronie lędźwia (ból czasami promieniuje aż na dupe).Odczuwam go głównie przy zginaniu się i jak wypycham biodra do przodu.Universal storma biore w dt - rano na czczo i przed treningiem, a w dnt - rano na czczo.
Czy ma to coś wspólnego z suplementacją (nerki) czy to jakiś uraz mechaniczny np: nadciągnięcie mięśnia ???

I'm What I'm

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 321
a ile wody pijesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4101
Nie liczyłem litrów, ale na oko z 5l dziennie wychodzi.Zapomniałem dodać, że wcześniej nie miałem żadnych bólów w tym miejscu...

I'm What I'm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6116
dla mnie to wyglada na nerw najbardziej.. mialem podobnie
mi nawet promieniowalo do nogi.. bralem Lyrice i Neurontin na to i wszystko przeszlo...

Już nie na wysokość tylko na szerokość :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
nerki masz wyżej
podejrzewam że moga to być naciągnięte mięśnie lub przewiało cię i korzonki złapały
profilaktycznie odwiedz lekarza
zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4101
Hmm znalazłem gdzieś na forum, że nadmiar kreatyny zamienia się w kreatynine, która jest toksyczna dla nerek czy coś takiego.Ale taka opcja się chyba wyklucza jeśli biorę zgodnie z zaleceniem tego Storma ?To mój 1 cykl z kreatyną.

I'm What I'm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
przy tej ilosci wody i dawkowaniu kreatyny nie będą to problemy z wiązane z nerkami poprzez kreatyninę
stawiam na to co napisałem wyżej
niedawno miałem podobny problem
okazało sie że korzonki mnie złapały
plaster rozgrzewajacy i po 3 dniach przeszlo

wybierz sie do lekarza, bo nikt diagnizy na 100% przz neta ci nie postawi
zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6116
zgadzam sie... to najpewniej to... u mnie wyszlo slabsze przewodnictwo nerwowe i po tym jak skonczylem brac te leki od razu przeszlo...

Już nie na wysokość tylko na szerokość :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4101
Ok, spróbuję tego plastra, bo mam pod ręką.Dzięki za konkretne odpowiedzi !!

I'm What I'm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
wez plaster a jak nie przejdzie to idz do lekarza kolego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkować

Następny temat

Gainer czy Białko - bardzo proszę o radę !

WHEY premium