SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna a nerwica serca

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1019

Formularz - Proszę o pomoc

20

Waga / wzrost

75/183

Staż treningowy

Rok

Cel cyklu

masa

Stosowane już wcześniej suplementy

gainery itp

Stosowane wcześniej spalacze

---

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

gainerki

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

no nie bede teraz dietki podawal bo to tylko pytanie dotyczace nerwicy serca, wiec nonsens
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 105
witam. pytalem juz w temacie dotyczacym nerwicy serca
http://www.sfd.pl/NERWICA_SERCA_[ART]-t330530-s1.html

czy sa jakies przeciwskazania zeby zapodac sobie mono? Staz mam dosc dlugi, teraz mam troche zastoj dlatego chce wspomoc sie mono. Diete i trening mam okej, tylko chodzi mi czy nie ma zadnych przeciwskazan. Moja 'nerwica' serca objawia sie czesto szybkim pulsem i to w sumie tyle, nie mam zadnych kolatan etc. Podobno kreatyna pomaga sobie radzic ze stresem wiec teoretycznie nie zaszkodzi a nawet powinna pomoc, dobrze kminie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7526 Napisanych postów 77848 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 651334
napisałbym Ci- skonsultuj to z lekarzem ,ale znając realia lekarz i tak dla świętego spokoju odradzi Ci wszelkie suplementy
jeżeli to tylko nerwica to ja nie widzę przeszkód
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA Olimp mega caps 1100 z internetu.

Następny temat

Gainer dla chorego

Bialko zestaw