SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna, glutamina, carbo i białko - rozpiska

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10962
Pig killer Dzięki za rady ale piszesz że potrzebuje glutamine po treningu, ale za każdym razem mam glutaminę po treningu dzięki za system protein tak kupiłem
Strongbart z rady skorzystałem dzięki
Anar dzięki wiem ;)
Byk-u jeszcze raz dziękuje bo ty się głównie przyczyniłeś do pomocy napisania tego wszystkiego
jak wspomniałem wcześniej na suplemacje zdecydowałem się po 3,5 roku trenowania przy czym z 2 lata regularnie teraz na pół roku zostaje abstynentem o dietę dbałem dawno a ilość odpoczynku staram się zapeniać po 8h w nocy i jeszcze z 1 h po treningu ale wiesz zaliczenia i takie inne studia więc staram się a na efekty licze.
Tora oczywiście pamiętam o tym ale teraz to białko z odżywek będzie troszke więcej niż te 1/3 ale mam nadzieje że nie będzie źle.
Byłem dzisiaj w sklepie spotkała mnie miła zniszka miałem 15% kasy z tego co wydałem. Czyli z 100zł miałem 15 zł na produkty ze sklepu. A że kupowałem za 500zł (mama nie chciała mnie do domu wpuścić z tym wszystkim) miałem 75zł gratis więc git kupiłem:
WPI jeszcze mam więc będę brał przed treningiem
System protein 3750g na białko po treningu i na noc
Pro cas 1000g białko typowe na noc
Glutagenix 250kaps.
Glutane Olimpu 400g
Kreatyne 500g Olimpu
Tauryne Olimpu 100kps
Jak coś mi braknie mam nadzieje dokupywać wielkie dzięki za pomoc.

Ludzie czasem myślą jak zabić czas, a to czas ich zabija

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10962
jeszcze raz wielkie dzięki

Ludzie czasem myślą jak zabić czas, a to czas ich zabija

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
ho ho sporo tego kupiles brachu...proponuje dokupic jeszcze maść na roztępy bo taki zestaw mocno kopnie

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10962
Weź mnie nie strasz bo rozstępy to jest to czego boje się najbardziej już od dzisiaj zaczynam się smarować fisanem 3xdziennie rano wieczorem i przed treningiem + dużo witaminy A,E i beat karoten(prowitamina A) mam nadzieje że jakoś to wytrzymam bo 1 mały rozstęp jaki mam równa się 2 tygodnie doła i 2 miesiące niechęci do treningu mam nadzieje ze trening HST mnie troszkę od tego ochroni .
Dzięki życzę również miłego i systematycznego treningu

Ludzie czasem myślą jak zabić czas, a to czas ich zabija

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10962
właśnei sie wysmarowałem fissanem ;]

Ludzie czasem myślą jak zabić czas, a to czas ich zabija

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
ja polecam na rozstepy masc oparta na moczniku idziesz do dermatologa i prosisz o takowa masc, ktorej dzialanie jest oparte na wiazaniu wody i tym samym ujedranianiu miejsc w ktorych smarujesz. Poza tym dosyc dobrze chroni tzw.hartowanie skory- naprzemienne oblewanie woda zimna ciepla, goraca i lodowata i tak przez kilka minut

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Co do mocznika to mi osobiscie nie pomogl - najlepszy i wmiare tani jest cepan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
ja bylem bardzo zadowolony- juz po kilku dniach stosowania rozstepy zaczely sie wybielac- wygladalo to tak jakby szybciej się " goily" tj. zmienialy od razu kolor na blady a to ze rozstepy tak szpeca jest spowodowane ich czerwonym kolorem- po rezerwaniu skory tworzy sie w tym miejscu mala blizna , ktora musi sie zagoic , jednak potrzeba na to czasu a dalsze treningi nadal skore rozciagają- mocznik poprzez wiazanie wody proces ten przyspieszyl

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10962
o capanie słyszałem i sam stosowałem i byłem zadowolony ale jest bardzo suchy więc profilaktycznie wybierałem fissan a o tym "moczniku" pierwsze słysze nie wiecie jak to wszystko aktułalnie cenowo stoi ?

Ludzie czasem myślą jak zabić czas, a to czas ich zabija

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
mocznik to kwestia 5 zlotych a innych nistety nie stosowalem wie nie wiem jak obecnie stoja , ale pewnie w granicach 40 zlotych jak wiekszosc tego typu masci

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stawka VAT

Następny temat

Sojavit jako uzupełnienie diety ?

WHEY premium