SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato 2020- czyli trenujemy bez siłowni

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10057 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728798
Pierwszy miesiąc przeleciał jak.... seria brzuszków konkursowych :)


Pora sprawdzić kto wygrał w miesiącu kwietniu

1 miejsce Rutkow 940 wejść

2 miejsce Olotraper 802 wejścia

3 miejsce Tatuncio 619 wejść

4 miejsce drazekm 572


Ojan ,jak zwykle poza konkursem ale z dobrym wynikiem : 1887 wejść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
Nawet nie wiedzialem bo na telefonie nie widac , ale wszyscy duzo wejsc miala

Ojan poza konkurencja zniszczył system
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10057 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728798
Jutro w temacie nagród -nagrodzeni suplami-lista .

A teraz zaczynamy kolejny miesiąc zmagać-zasady i ćwiczenia są takie same.

Każdy może spróbować,każdy (dostatecznie zdeterminowany) także może wygrać.

Zapraszamy na drugą rundę.
Wszystko liczone znów na nowy miesiąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
Ja nie liczę na nagrodę, z moim worem zwanym brzuchem nie wypada liczyć na cokolwiek, ale jestem zaskoczony ilością wejść, bo nikt z dawnych przyjaciół już mi nic nie polubia, ani ze mną nie gada, ale widać prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie i wciąż robią mi frekwencję, za co jestem wdzięczny. Zabawa trwa, walczymy dalej, gratulacje zasłużone ojan i rutkow. Radzę Wam trenować dalej, bo za dwa miesiące was pogonię z formą. No dobra, to żart, cieszę się, że mogę z wami się świetnie bawić i motywować.
Dzisiaj rekord 78 mojego typu brzuszków.


3

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
Olo gratulacje rekordu i bawimy sie dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
Dzięki, cel 100. Bawimy się dalej. Muszę jeszcze ze trzy kilo zrzucić, a to nie takie proste, jeżeli nie chcę radykalnie tego robić.
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10057 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728798
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10057 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728798
Miesiąc już trenujemy brzuszki konkursowe w specjalnej technice.

Miesiąc to dość dużo czasu,czasem u mniej zdeterminowanych może się wkraść zwątpienie,racjonalizowanie,by odpuścić tą próbę.

Starożytni także znali taką ,jakże ludzką sytuację-stąd motywujące mity o herosach,o Herkulesie ,którzy nie dali się zepchnąć z obranej drogi,bo pojawiły się większe ,czy mniejsze przeszkody najróżniejszej natury.

Bądźcie jak Herkules -podążajcie drogą :brzuszki 50 powt przy każdym treningu


Aby Was upewnić ,że to dobra droga (zresztą jak każda droga,którą się idzie a nie zatrzymuje,czy kluczy bokami ) zapraszamy do testu mięśni poprzecznych brzucha




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
Mnie w ciągu dnia wczoraj dwa razy złapał silny skurcz mięśni brzucha, muszę z wyczuciem to robić. To moja specyfika, ale ćwiczenie zdecydowanie służy ogólnej sprawności i będę kontynuować.
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Specjalny konkurs na kryzys- pompki chodzone Mastiego :)

Następny temat

Krata na lato 2020 wg ojan

WHEY premium