SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato 2020- czyli trenujemy bez siłowni

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Kończy się maj-pora na wyniki:
Pewnie jutro podam w temacie nagród-oficjalnie,kto otrzyma nagrody.


1. miejsce Olotraper 802 wejścia 2259- 802 =1457

2. miejsce Tatuncio 619 wejść 1827-619 =1208


3 miejsce Rutkow 940 wejść 1829 - 940 =889

4 miejsce drazekm (choć praktycznie nie bierze już udziału 769 -572 = 197


Ojan ,jak zwykle poza konkursem ale znów z dobrym wynikiem : wejść 3930 -1887 = 2043


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Myślę, że mnie oglądają ludzie z ciekawości, jak sobie radzę, jako niepełnosprawny, zwłaszcza, że ogólnie niepełnosprawni się obijają. Pomimo moich starań kraty wciąż nie mam. Gdyby ocenić sylwetkę to byłbym ostatni. Zachęcam innych niepełnosprawnych do ćwiczeń, ale to trudny temat. Brak chęci i podstawowej wiedzy. Ekipa myśli, że pojedzie na turnus rehabilitacyjny raz w roku i samo się zrobi. Często, gdy nie mam siły ćwiczyć to wieczorem zginam sprężynę, aby bodźcować choć trochę mięśnie. Niepełnosprawny od urodzenia chłopak, gdy zobaczył mój filmik spytał, czy będzie miał dużą klatę, gdy sobie też kupi sprężynę. Spytałem, czy widział dziesiątki innych moich filmów, jak ćwiczę na siłce lub robię chociaż pompki? Inny trochę ruszający nogami paraplegik - zdrowe ręce, były żołnierz, 30 lat, zachwycony moimi ćwiczeniami i chodzeniem, pytał o rady. Mądrze kiwał głową, znał teorię. Tłumaczę mu, że aby chodzić musi też tułów ćwiczyć i najpierw ogólną siłę zbudować. To kupił hantelki 2 kg.
5

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
Wchodza bo robisz dobra robote do tego reklama na Facebooku duzo daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
rutkow
Wchodza bo robisz dobra robote do tego reklama na Facebooku duzo daje

Dzięki. Dobrą robotę to Wy robicie, ja to raczej się dobrze bawię, totalna amatorszczyzna, no ale w sumie to chyba najważniejsze, dobra zabawa. Kilka razy nawet chodziło mi po głowie, aby wystartować w jakiś lokalnych zawodach kulturystycznych dla niepełnosprawnych, bo poziom jest niski, ale brak mi tej tytanicznej siły woli przy jedzeniu, a po środki farmakologiczne nie będę sięgać z uwagi na duże zagrożenie dla zdrowia w moim stanie, zwłaszcza dla moich nerek. Mam świadomość ile wyrzeczeń wymaga prawdziwa kulturystyka, dlatego ja mogę co najwyżej ponapinać czasami mojego bicka na plaży, co też daje mi frajdę, choć nie jest to dawne 48 cm w bicku sprzed wypadku i siła dwa razy mniejsza dosłownie. Szacun chłopaki!
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
olo - mylisz się! Poziom kulturystów niepełnosprawnych dorównuje tym sprawnym!
W Polsce było gorzej (w ostatnich latach nawet nie było chętnych) ale w innych krajach wyglądają niesamowicie - mają odpowiednią suplementację .


Zmieniony przez - ojan w dniu 2020-06-01 15:00:21
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Olo-ale pamietaj-nawet najwięcej materiału wybuchowego nić nie zdziała bez zapalnika.
A ty jesteś dla innych zapalnikiem- a oto chodzi,by innych zmotywować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Specjalny konkurs na kryzys- pompki chodzone Mastiego :)

Następny temat

Krata na lato 2020 wg ojan

WHEY premium