SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kosmetyczne pogaduchy i nie tylko :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Przyszłam, żeby Arkonie nie paskudzić w dzienniczku.
Jakie polecacie balsamy dla karnacji bladolicej? W sumie najbardziej chodzi mi o nogi, bo aż głupio założyć kieckę przy takich białych kulasach. Ma delikatnie (!) brązowić i oczywiście nie robić plam, bo jestem egzemplarz kosmetycznie nieudolny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Przepraszam za zaśmiecanie dziennika Arkonie :( Co do balsamów - polecam ujędrniająco-brązujący Lirene o zapachu kawy. Fajnie się naklada, daje efekt i nie ma plam.



Zmieniony przez - SeaHorse w dniu 2012-06-03 10:47:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Fakt, mnie zapach tego kawowego balsamu też wyostrza apetyt mimo iż fanką kawy nie jestem :D

Peeling który lubię to tez cukrowy, ale z migdałami:


teraz chce spróbować solnego z morskimi minerałami. Uwielbiam wszystko co związane z morzem, dlatego chyba mi się spodoba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
oj, baby, przecież sama temat sobie zaczęłam, więc piszcie do woli, ale tu faktycznie więcej osób sprawę dojrzy

update dove dzień drugi: jestem ciut ciemniejsza, nie powiedziałabym brązowa czy opalona, po prostu ciut mniej biała, dziś spróbuję po raz trzeci
z tym, że użyłam cienkiej warstwy, żeby nie było plam

ważna sprawa przy balsamie dove: jest wersja dla jasnej i dla ciemnej karnacji oraz wersja ze złotymi drobinkami, opakowania podobne, trzeba uważać, jeśli ktoś się nie chce dodatkowo brokatem świecić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Arkona, żeby była bardziej widoczny efekt to pewnie będziesz musiała z tydzień stosować bo te brązujące jak dove (kiedyś stosowalam) czy lirene są bardzo delikatne. Dzięki temu kolor jest bardziej równomierny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
to dobrze, że delikatny
nie chcę się na mahoń strzaskać, tylko nieco przyciemnić, a jak się uda równomiernie to będzie git

do twarzy mam ziaję sopot i tu stres nieporównanie większy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Sopot też stosowałam :D do twarzy. Było to w czasach liceum i nawet jak raz zaszalałam i posmarowałam się bardzo grubą warstwą to miałam złocisty kolor a nie ciemną twarz. Tylko to pewnie zależy od rodzaju skóry - u jednych taki kolor wygląda dobrze a u drugich wychodzi za ciemny i nierównomierny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
czy macie jakieś godne polecenia preparaty na rogowacenie mieszków włosowych
Squamax. To jest emulsja, z mocznikiem i kwasem salicylowym, nie tłuści tak jak hasceral.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A peeling cukorowo-migdałowy można sobie samemu zrobić - zdrowszy A do tego w tych ze sklepu, to jest opór soli a nie cukru
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT/ZebroAdama/Little less conversation, little more action please!

Następny temat

Trening dla dziewczyny w domowych warunkach.

WHEY premium