SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kosmetyczne pogaduchy i nie tylko :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
a to dupa, już myślałam, że znalazłam szampon dla siebie dzięki dotka
wiecie co jest najlepsze, laski miewają ładne włosy, nie zwracając uwagę na szampon a tu dieta, uważam na kosmetyki... i mam siano

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-06-11 17:44:53

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
O kurczę, to ja chyba tez zmienię szampon... Maski i odżywki to takie samo oszustwo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Unknovvn, moje wlosy sa nienajgorsze tzn jest ich duzo, ale to nie jest jakas moja zasluga, bo odziedziczylam po mamie. Nie dbam zbyt o szampon, znaczy czasem jak mam zryw na wywalanie chemii z zycia wtedy myje wlasnie jakims bez SLS i SLeS, z drugiej strony nie niszcze wlosow prostownica czy suszarka. I to imho ma wieksze znaczenie niz szampon, bo szampon na glowie jest 5 minut jak nie krocej. Aha, odzywki i maski daje jak mi sie przypomni, przewaznie raz na miesiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Polecam szampon Alterra z Rossmanna. Bez paraenów i SLS. Ostatnio doradziła mi go Dotka Zakupiłam i jestem zadowolona. Jedyny minus to ten że słabo się pieni.

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9949
Dziewczyny przepraszam, że wcinam się w temat. Chciałam was zapytać o depilację laserową. Czy któraś z was próbowała albo ma jakieś wiarygodne informacje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Mama mojej koleżanki jest dermatologiem estetycznym, ona sama (koleżanka) zrobila sobie uprawnienia na takie depilowanie. Jak masz jasne włoski to niewiele zdziałasz - ta depilacja daje najlepsze efekty na włosach ciemnych. Trzeba robić kilka serii, dość regularnie (jednorazowo nic nie da - odrosną) i powinno być ok. Ale wiele zależy od genetycznych predyspozycji - jeżeli masz mega mocne i szybko rosnące włosy to możesz długo walczyć o gładkość na zawsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9949
Właśnie włoski mam bardzo ciemne i grube więc pod tym względem ok. Niestety jest to uwarunkowane genetyczne, do tego dochodzą problemy z hormonami. Włosków jest dużo i ich usuwanie tradycyjnie jest czasochłonne i nie daje zbyt dobrych efektów, dodatkowo szybko odrastają. Liczę, że laserem uda mi się z nimi poradzić na dłuższy czas. Zdaje sobie sprawę, że pewnie nie na zawsze. Boję się poparzenia czy czegoś takiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
a ja mam pytanie o panokcie-rozdwajajce sie... podobno mialy sie polepszyc po zwiekszeniu tluszczy w diecie, ale niestety nic sie nie poprawilo. Czy ktoras z was tak ma ze nie moze malowac paznokci bo po tym od razu sie rozdwajaja? bo nie wiem czy malowanie ich nie zniszczylo

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ja zaczelam ostatnio malowac paznokcie i juz musze caly czas....bo plytka tak sie zniszczyla, ze wstyw ludziom pokazywac. Daje pod lakier odzywke, mam chyba teraz z wapnem wyrownujaca plytke paznokcia. jets lepiej.

Mam pytanie odnosnie kosmetykow Bialy Jelen.
Czy one sa dobre? czy zawieraja parabeny i silikony?

Jakich proszkow do prania uzywcie?
Czy Bialy Jelen jest dobry?
Czy mozecie polecic jakies inne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
może któraś z Was poleci jakiś olejek/żel do masażu całego ciała?
na myśli mam grę wstępną
nie znam się zupełnie na tym a nie chcę kupić czegoś w ciemno


Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-06-21 19:43:14

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT/ZebroAdama/Little less conversation, little more action please!

Następny temat

Trening dla dziewczyny w domowych warunkach.

WHEY premium