SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs w pandemii 3 : Krata Na Lato 2021

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 127 Wiek 46 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 649
Na ten miesiąc rekomenduję 3 ćwiczenia na mięśnie górnej części brzucha. Co tydzień dokładamy 1 serie do każdego ćwiczenia, a powtórzeń w serii robimy +10 od momentu palenia mięśni brzucha podczas ćwiczenia.


Zmieniony przez - Mariusz"Diablo"Kwolek w dniu 2021-04-06 15:37:40
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 127 Wiek 46 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 649
1. Brzuszki leżąc na ławce skośnej w dół
2. Szybkie spięcia brzucha kierując palce dłoni w kierunku palców stóp z nogami uniesionymi pionowo w górę jak świeca
3. Allachy z górnego wyciągu klęcząc



Zmieniony przez - Mariusz"Diablo"Kwolek w dniu 2021-04-06 15:41:16
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 1273 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11523
U mnie to z brzuchem będzie nie wesoło i bardzo delikatnie bo mam przepuklinę pępkową. Będę robił 2 ćwiczenia jedno z naciskiem na górę - spięcia w leżeniu ale tylko takie zwijanie żeber do bioder, a drugie na dół - świece.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 127 Wiek 46 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 649
fifi35
U mnie to z brzuchem będzie nie wesoło i bardzo delikatnie bo mam przepuklinę pępkową. Będę robił 2 ćwiczenia jedno z naciskiem na górę - spięcia w leżeniu ale tylko takie zwijanie żeber do bioder, a drugie na dół - świece.


Operacja nieunikniona... idziesz?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Mariusz a bedzie film,jak te ćwiczenia wykonujesz ?

Zawsze to inaczej się zrozumie,jak się widzi,jak to robisz.
Plus komentarze,na co zwrócić uwagę.

Ćwiczenia znane ale zawsze warto jeszcze n-ty raz pokazać .
Na pewno to jeszcze bardziej konkursowiczów zacheci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7523 Napisanych postów 49533 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385554
Tez mam przepuklinę pępkowa co mnie wyeliminowało na komisji lekarskiej do służb mundurowych , ale jakos nie mam problemu z robieniem cwiczen miesni brzucha , fifi jaka duza masz ta przepuklinę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30567 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131210
Mariusz - a ile razy w tygodniu te ćwiczenia?
Pewnie zaczynamy od jednej serii każdego z ćwiczeń?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 1273 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11523
Szczerze to nie wiem nie byłem z tym u lekarza, taki trochę wywalony pępek mam jak to widać na zdjęciach. Ale nic nie boli czy coś - tyle, że się obawiam jak dam czadu że coś pęknie czy wywali i będzie klops i pod nóż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7523 Napisanych postów 49533 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385554
Haha fifi wywalony pępek to ja mam od kilku lat , od brzuszków nic ci nie pęknie jedynie od targania duzych ciezarow typu MC i podobne , ja bylem u lekarza i stwierdził ze zbyt male zeby operować a na silowni najlepiej używać pas ten taliujacy zeby ściskać sie w tych okolicach .
Jak masz obawy to idz do lekarza ale jak masz delikatnie wywalony pępek to nic groźnego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 127 Wiek 46 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 649
masti
Mariusz a bedzie film,jak te ćwiczenia wykonujesz ?

Zawsze to inaczej się zrozumie,jak się widzi,jak to robisz.
Plus komentarze,na co zwrócić uwagę.

Ćwiczenia znane ale zawsze warto jeszcze n-ty raz pokazać .
Na pewno to jeszcze bardziej konkursowiczów zacheci.


Tak, jutro będę miał "kamerzystę". :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmodyfikowane wersje ćwiczeń kulturystycznych-kwestia superserii.

Następny temat

KRATA NA lato 2021 wg sport365

WHEY premium