SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs ramiona i nogi lipiec 2021 wg goldberg1982

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 538 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3979
goldberg1982
ojan
rutkow
Hahah no tak na takiego wielkiego chłopa to nic
Bicek filmuje ale przysiadów nie widziałem!
A te wykroki też są interesujące.

Ojan siadów nie ma co filmować ciężary śmieszne bo kręgosłup kiepski jest i nie mogę brać ciężarów, bicek filmuję bo gdybym filmików z niego nie wrzucał to by się krytyka posypała że takie ciężary dźwigam a filmiku nie pokaże hehe tak samo z francuzkim wyciskaniem jak ja bym czytał ze ktoś robi bicka na hantlu 60 kg serię to też bym to chciał zobaczyć czy 90 na modlitewniku hehe albo 100 na bicka na sztandze duże ciężary zawsze są ciekawe i ludzie chcą oglądać a nie tylko czytać ze ktoś wziął tyle czy tyle


Oooo mam to samo, lubię widzieć jak ktoś używa dużych ciężarów, chociaż teraz dowiedziałem się, że ludzie za granicą często ćwiczą na oszukanych ciężarach mi by to do głowy nie przyszło
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4579 Napisanych postów 7247 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39615
Mnie można łatwo zweryfikować gdyż te same ciężary dźwigam na zawodach a nawet można przyjechać i się przekonać samemu że te 60 kg to 60 kg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 538 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3979
goldberg1982
Mnie można łatwo zweryfikować gdyż te same ciężary dźwigam na zawodach a nawet można przyjechać i się przekonać samemu że te 60 kg to 60 kg


Nie pisałem o Tobie, tylko o tym, że niedawno się dowiedziałem, że ludzie trenują na oszukanych ciężarach, żeby zdobyć popularność i kasę.
Teraz to się nazywa - marketing
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4579 Napisanych postów 7247 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39615
Wiem że o mnie nie pisałeś ja tak ogólnie napisałem, zazwyczaj nagrywają takie filmiki osoby które po zawodach nie startują, robią z siebie mistrzów internetowych haha
Ojan miałeś rację dziś pogoda cieplejsza niż wczoraj ciężko się trenuje dziś masakra miałem rano ćwiczyć ale mi się nie chciało i w południe się męczę hehe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131097
goldberg - cieszę się z przyznanej racji
Jeszcze 2 miesiące i będziemy myśleć o dogrzewaniu domów
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4579 Napisanych postów 7247 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39615
Nagrałem Ci filmik tych wykroków chodzonych połączone z martwym ciągiem na ketlach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4579 Napisanych postów 7247 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39615
Skończę trening to go wrzuce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4579 Napisanych postów 7247 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39615
Więc dziś trening bardzo ciężki z uwagi na upał i duchotę aż głową boli z wysiłku. Najpierw biceps Uginanie sztangi w oparciu o ścianę 31kg x 35 w 2 minuty pod zawody nastepnie Uginanie hantlami młotki 26kg 5 x 8
Wyciskanie na barki siedząc hantli 30 kg, 8,10,12,15,18
Klatka
Wyciskanie hantli na dużym skosie 30kg 5 x 20
Plecy
Sciaganie górnego wyciągu za kark 5x20, 3x10
Nogi
Wykroki chodzone 15 metrów że sztanga łączone z martwym ciągiem na ketlach 5 seri
Stół siłowanie na wyciągu 10 serii
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4579 Napisanych postów 7247 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39615
Ojan dla Ciebie


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131097
Dziękuję
Przy wykrokach sztanga ważyła 28 kg? Mobilność to Ty masz - tułów prawie prosty (chyba nie potrafiłbym tak prosto go utrzymać!)
Wyglądasz prawie jak kulturysta - nogi się elegancko prezentują przy wykrokach.
Przy tych kulkach świetnie wyszedłeś całościowo a barki mi się podobają.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs ramiona i nogi lipiec 2021 wg ojan

Następny temat

Konkurs ramion i nogi lipiec 2021 wg rutkow

WHEY premium