SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs błyskawiczny-sprawdzamy treningi mistrzów-tym razem Pudziana :)

temat działu:

Po 35 roku życia

Ilość wyświetleń tematu: 9698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Zapomnieliście jeszcze o Czarnych Koniach -pojawiają się nagle :)

I czasem nawet nie są czarne :)


Jest jeszcze trochę czasu-wszystko możliwe :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130962
Skorzystałem z rady Szajby. Czułem się trochę pewniej ale nie tak jak przy MC

4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nieźle, nieźle Panie Janie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130962
Tsubame33
Nieźle, nieźle Panie Janie!
Dziękuję .
Lepiej już nie będzie!
Cieszę się, że udało mi się wykonać zadanie konkursowe.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Zostało jeszcze 28 godzin,chyba wszyscy się nie "wystrzelali"?

Ojan -gratulacje-stara szkoła nie odpuszcza nigdy nawet gdy walczy i o "pietruszkę "

Za to młodzi w przedbiegach się wycofują-(wiadomo o kogo chodzi :) )



A tak, poza konkursem,dla swojej satysfakcji, może ktoś spróbuje tego ćw wersji hardcore-,jak gdzieś tam Pudzian wspomniał i pokazał 6 x 50 powtórzeń ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130962
No ale Pudzian sam mówił, że był na wspomaganiu.
Myślę, że iti i wycwiel spoko daliby radę zrobić 6x50p.
Wydaje mi się, że też byłbym do tego zdolny - następną serię robiłbym po 2-3 minutach. Oczywiście jeszcze nie teraz - przez jakiś czas zaniedbałem treningi mięśni brzucha.
Ciekawe dlaczego drazekm jeszcze czeka ze swoją próbą?
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Wrzuci na koncu by nikt już nie mógł poprawić :)

Ojan też byś to zrobił-normalnie miałem wrażenie ,że te 50 robi się łatwiej niż 30 powt.

W każdym razie konkurs przyniósł konkretne efekty-np ja robiłem to ćw po 20 powt a teraz widze,że sie leserowałem i robię min po 30 a tak mysłę ,że te 50 tez nie zaszkodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Nawet nie widziałam, że Pudzian robił 50x ale też o tym ostatnio myślałam, tylko na początek raczej 3x50. Biorąc pod uwagę fakt, że na krótkich przerwach to dobre ćwiczenie na chwyt, brzuch coś tam pracuje a do tego nogi nieźle dostają w moim przypadku, to wychodzi niezłe kompleksowe ćwiczenie i chyba uwzględnie w planie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130962
Viki
Nawet nie widziałam, że Pudzian robił 50x ale też o tym ostatnio myślałam, tylko na początek raczej 3x50. Biorąc pod uwagę fakt, że na krótkich przerwach to dobre ćwiczenie na chwyt, brzuch coś tam pracuje a do tego nogi nieźle dostają w moim przypadku, to wychodzi niezłe kompleksowe ćwiczenie i chyba uwzględnie w planie
No nie!
Trzeba było odpalić filmik na pierwszej stronie tego tematu i zobaczyłabyś (a masti poświęcił kilkanaście minut na szukanie tego filmiku na YT).
Też włączę ze 3 serie na maksa (może początkowych kilka powtórzeń będzie zbliżona do Twojego pokazu jak trenujesz swój brzuch - tak mi się teraz marzy gdyż chyba obecnie nie potrafiłbym zrobić w taki sposób ani jednego powtórzenia ).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
A tak pozakonkursowo ktoś spróbuje?


Pudzian tak zrobił (ale w paskach ,chłe,chłe chłe ... ),mnie się też udało :)




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak Hobbit czyli ... z powrotem

Następny temat

Test Iron Horse nr 8 : Iron Mass i Iron Pump,czyli siła ,masa energia.

WHEY premium