SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs błyskawiczny-sprawdzamy treningi mistrzów-tym razem Pudziana :)

temat działu:

Po 35 roku życia

Ilość wyświetleń tematu: 9699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Viki- bez komentarza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130964
Gdy zasady zostały wyjaśnione do spodu to nie jest tak łatwo jak myślałem

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pięknie, mi paski nowe juz przyszły, wiec może jeszcze raz spróbuję... jak mi się syn do piątku nie rozłoży, bo coś ma katar
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A.. bo zapomniałam, a można wolniej byle rytmicznie? I czy musi byc jedno tempo przez całą serię?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Fajna dzisiaj była próba, zacząłem od 2 serii, przerwałem na 3, zacząłem od nowa i na nagraniu zamiast 6 serii, widzę 7, no super. Pora kończyć tą redukcję bo już problem z liczeniem mam.
Dziś mnie bardziej kolebało, a tak się zastanawiałem co jest, a no racja wczoraj były plecy.
Przedramię dzisiaj dobrze dostało, do teraz je czuje, jutro trening brzucha, a pojutrze trening przedramienia i weź się zregeneruj, no nie ma kiedy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130964
Tsubame33
A.. bo zapomniałam, a można wolniej byle rytmicznie? I czy musi byc jedno tempo przez całą serię?
Może być wolniej ale rytmicznie tzn. musisz dopasować wiszenie w dolnej pozycji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Lipton no to dawaj ten film, bo mnie ciekawość zżera jak Ci to poszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
jsdolan5
Lipton no to dawaj ten film, bo mnie ciekawość zżera jak Ci to poszło


Poszło wszystko w przedramię, do teraz je odczuwam. Pierwszeństwo daję Panią, szczególnie Viki, która powinna dominować w takiej konkurencji.



Mam takie pytanie, w konkursie można wykorzystać drabinkę ?






Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2019-01-29 19:31:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Lipton-nie załamuj mnie :)
To jest ćw na drążku a nie na drabince :)

Jsdolan nie spróbujesz?
Naprawdę warto.

Dziś na początku treningu znów zrobiłem to ćw-poszło o wiele gorzej niż za pierwszym razem-i po 4 serii zaczeły puszczać powoli dłonie : ale udało się znów całość wykonać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo po czterech seriach dopiero zaczyna się zabawa.

A można wisieć na drążku ale z łokciami zgiętymi, takie pół podciągnięcie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak Hobbit czyli ... z powrotem

Następny temat

Test Iron Horse nr 8 : Iron Mass i Iron Pump,czyli siła ,masa energia.

WHEY premium