SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs / laurynka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4159
Obli Na bark będę uważać rozgrzewka musi być... a tak mi się nigdy nie chce jej robić i oto efekt
Faluś ja dopiero chyba 3 raz w życiu robiłam wyciskanie, więc ekspertem nie jestem ale dzielnie uczę się techniki Ty na pewno jak spróbujesz to dasz czadu z ciężarem
Marta wlasnie dziś były pomiary i ważenie i się zastanawiam ale widziałam, że Ty nie dajesz to i ja chyba też nie dam Jeszcze nie wiem, ale też jestem zadowolona

Zmieniony przez - laurynka w dniu 2010-03-22 14:17:40

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Daj co 4 tygodnie unikniemy stresow wahań, i bedzie dobre usrednienie 1/3 czesci cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4159
Dobrze, więc tak będzie

22.03.2010r.

DIETA:

I - 6.30 - 2 jaja, platki owsiane, banan

II - 10.30 - jabłko, orzechy włoskie

III - 13.30 - pierś z kurczaka, warzywa, orzechy

IV - 15.30 - makrela w galarecie, pestki dyni, jabłko

V - 20.00 - whey, banan

VI - 22.00 - whey, oliwa

SUMA: B - 113, T - 38, W - 151, kcal: 1417

TRENING:
Dzień beztreningowy - joga 1,5h

PODSUMOWANIE:
Jem prawie cały czas a i tak ciągle mało tych kilokalorii ... i później wieczorem muszę podbijać. Sporo owoców u mnie i to mi się podoba ... nie wiedziałam, że można chudnąć jedząc np. banana wieczorem Jednak muszę trochę więcej i warzyw wprowadzać Czuję się dobrze, choć ciągle pojawiają się coraz to w nowych miejscach nowe mikrourazy Ale to dobrze, znaczy , że ciałko pracuje

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Laurynka widze, ze ty rowniez zaczynasz tydzien beztreningowo

Jesli martwi cie niska kalorycznosc, sprobuj podbic tluszczami- moze oliwa do kury zamiast orzechow?

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-03-22 22:28:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Laurcia dzień za dniem leci, może sobie podbij białkiem kaloryczność a ile tego wheya bierzesz? Pozdrawiam, buźka
Ale Ci dziś radzimy

Zmieniony przez - Fala23 w dniu 2010-03-22 22:31:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4159
Tak, regeneracja musi być Wczorajsza wytrzymałościówka dała mi popalić
Jeśli chodzi o dietę, masz rację, zamienie te orzechy na oliwe i może jakieś jedno jajo albo białka jeszcze gdzieś dorzucę jutro będę miała trochę czasu to pokombinuję.

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zeberka raz dziennie i kalorycznosc podbita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4159
Faluś jedna porcja białka to 30 g Radźcie, radźcie! Każda rada jest dla mnie cenna

Marta się teraz napaliłam na te żeberka ... trzeba się wybrać na jakieś polowanie

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2818
laurynka: makrelę wędzoną dodaj- dużo białka i tłuszczu. Kaloryczność podbijesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4159
Właśnie wczoraj jadłam

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN DO OCENY EWENTUALNIE DO POPRAWEK

Następny temat

Giiie / Siłaaaa / Dziennik

WHEY premium