SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs / laurynka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Laurciu ja Quinoa kopiłam nawet w zielarni Ładna rozpiska, jedziemy, jedziemy Buziole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
ja quinole kupilam kiedys w supermarkecie, ale byla tylko wersja bio, chyba dosc droga

zycze powodzenia i efektow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4159
Właśnie przeglądałam ją na allegro i rzeczywiście dość wysokie ceny, ale pewnie też na trochę starczy
Dziś źle się czuję. Dostałam @, mdli mnie i mało zjadłam. Przede mną trening GPP, póki co nie dam rady, ale może spróbuję później. Jak nie będzie musiał przejść na niedziele Tylko moje pytanie... jaka jest zasada. Czy jeśli mam GPP w sobote to na drugi dzień (tj.niedziela) też może być?

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
GPP jest treningiem ktory mozesz sobie wykonac kiedy chcesz, nawet wieczorem w dni kiedy mialas silownie, byle zachowac odstep paru godzin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4159
To super, wspaniała wiadomość Dziś dam sobie luz z tym GPP, bo jak sobie przypomnę jak ostatnio brało mnie na wymioty to dziś na pewno by było dużo gorzej

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4159
17.03.2010r.

DIETA:

I - 6.30 - schab, mieszanka warzyw (kalafior, marchew, fasola), 3 tab. oleju z wiesiołka

II - 10.30 - szynka w galarecie, marchew, orzechy włoskie

III - 14.30 - barszcz czerwony, 2 jaja, płatki owsiane, migdały, ogórek konserwowy

IV - 17.30 - whey, banan

V - 20.30 - pierś z kurczaka, mieszanka warzyw, orzechy włoskie


SUMA: B - 130, T - 55, W - 135, kcal: 1565

TRENING:
Dzień beztreningowy

PODSUMOWANIE:
Po wczorajszym niskowęglowodanowym dniu dziś trochę zaszalałam, ale jest dobrze Wydawało się mało, a po podliczeniu okazało się, że wcale tak nie jest więc ok

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Laurciu ten ból nigdy nie mija żarcik z pewnością jutro juz będzie dużo lepiej i będziesz mogła zrobić treningos Ja się nie mogę doczekać kiedy mój whey przyjdzie Buziaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo jak sobie przypomnę jak ostatnio brało mnie na wymioty

Ja to odbieram jako potwierdzenie, ze trening byl udany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4159
Oj chyba bardzo, bo ostatnio ledwo chodzę przez te wszystkie mikrourazy

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN DO OCENY EWENTUALNIE DO POPRAWEK

Następny temat

Giiie / Siłaaaa / Dziennik

WHEY premium