SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/mika/ podsumowanie str.21

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Mikus gratulacje ukończenia konkursu

Miejsce już zajęłam i czekam na podsumowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
PODSUMOWANIE KONKURSU 'PRZEMIANA ... 2012'

Bo nikogo już pewnie nie interesuje dzień wczorajszy

Będzie długo, bez gry wstępnej ale szybko zleci jak konkurs

Gratuluję wszystkim dziewczynom, które dotrwały do końca konkursu

Zawsze trzeba komuś podziękować a więc dziękuje organizatorkom, rywalkom, kibicom tym najwierniejszym i tym trochę mniej, obserwatorom, M i sobie , że nie zrezygnowałam a miałam taką ochotę kilka razy Na pewno przetrwać pomógł mi off, który był spowodowany bólami, bo w pewnym momencie miałam awersję na treningi no ale wtedy miałam też inne priorytety

Co do konkursu, to gdzieś, chyba Marta napisała, że po konkursie zmieni się wasze podejście do diety i do treningu i taka powinna być też pointa tego podsumowania
Uważam, że każda z ladies powinna w takim konkursie wziąć udział

Pomimo tego, co napisałam powyżej, uważam, że na taki konkurs było dla mnie za wcześnie. Znaczy za mało miałam doświadczenia na siłowni, żeby zmierzyć się z treningiem 5x5. Mogłam wybrać inny trening ale jak to mówią no pain no game W konkursie dowiedziałam się po co są % w obciążeniach przy treningach .
No to tak kręciłam się w kółko z obciążeniem nie znając swoich możliwości i teraz mam takie odczucie, że nie dałam z siebie wszystkiego .
Na początku w ogóle byłam przerażona tym treningiem konkursowym jednak zdecydowanie się polubiliśmy. Myślę, że jeszcze do niego nieraz wrócę

Ogólnie moim celem było poprawić siłę oraz wytrzymałość i nie polec na placu boju i cel został osiągnięty .
Dodam jeszcze, że przed konkursem nie ukończyłam żadnego rozpoczętego treningu wytrzymałościowego
Poniżej zestawienie moich treningów



Mówią, że 3/4 sukcesu to miska i teraz w to wierzę. U mnie ta miska od początku była nieogarnięta i rozjechana więc efektów spektakularnych, pomimo końca, brak .
Ogólnie dieta mi podeszła, chociaż strączki mi nie podeszły a może za szybko się poddałam. Natomiast bardzo utrudniło mi życie wybór raz płatki lub ryż. Wybierałam ryż przed treningiem.
Chlebusia mi brakowało ale okazało się, że mogę żyć bez nabiału
Ponadto nauczyłam się jeść inne mięsa niż kuraka i to jest wielki plus kurak jest burak

Trochę się rozpisałam ale to niejako podsumowanie mojego pobytu na sfd. Przyszłam tutaj z powodu odstającego brzucha a zaraziłam się czystą miską a swoje ciało ujrzałam z innej perspektywy a może pękło krzywe zwierciadło . Przewartościowały się moje priorytety no i pokocham przerzucanie żelastwa .

Będzie mi brakowało konkursu bo nic tak nie dopinguje jak rywalizacja

Co dalej?
Rege a potem wracam do treningów bo czuję, że tędy droga .

MAKSY

przysiad: 64 kg było 52 kg
MC - 68 kg było 64 kg
żołnierskie - 26 kg było 22 kg
podciąganie - 0 (słownie: zero) nachwyt 1 (raz na belce od wiaty), podchwyt 1 i 1/2 raz, neutral 2, opuszczanie 5
wyciskanie - 35 kg było 28 kg

OBWODY
10x Sumo DL HI Pull 18 kg było 12 kg
9x push up męskie były różne
8x swing 14 kg było 12 kg
7x sit up
6x burpee męskie

8 obwodów 29:56 min

8 obwodów w 28.30 min

WYMIARY

początek/koniec konkursu

Wzrost : 168 cm
Waga : 51,8 kg /51,0 kg
Obwód w biuście: 84 cm/84 cm
Obwód pod biustem: 74 cm/75 cm
Obwód talii w najwęższym miejscu: 64 cm/62 cm
Obwód na wysokości pępka: 73 cm/72 cm
Obwód pod pępkiem: 77 cm/76 cm
Obwód bioder : 89,5 cm/88,5 cm
Obwód uda prawego 52,5 cm/51 cm
Obwód uda lewego: 52 cm/51 cm

No i zabawa







i gratis



moja duma bajceps





plecy



iii pozdrowienia dla Rudej




Zmieniony przez - mika w dniu 2012-07-08 15:05:13

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Ciebie też wsysnęło od środka chudzinko z brzucha też sporo poszło, dałyśmy radę

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
U hahah, chudzinko Teraz trzeba jeszcze troche miesni brzucha dorobic, ale sylwetke to ty masz bardzo ładną I mozesz sprobowac tez protokolu kortyzolowego w cyklu po wakacjach, jest juz na prawde fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mika, jestem pod dużym wrażeniem zmian jakie w Tobie zaszły- zarówno w ciele (zdecydowanie plaża należy do Ciebie ) ale i przede wszystkim przewartościowaniem podejścia do diety i treningu gratuluję ukończenia konkursu, życzę cudowne rege i trzymam kciuki za dalszą pracę nad sobą

Zmieniony przez - massmarols w dniu 2012-07-08 15:09:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Można?

Aaaaaa, moja Mikosia

Po pierwsze - dotrwałaś do końca czego gratuluję Ci z całych sił. Było piekielnie ciężko, ale wytrwałaś!

Po drugie - zniknął Ci brzusio, piękne mięsnie się rysują i w ogole masz piękną sylwetkę. Bardzo kobiecą

Po trzecie - zgadzam się, że to konkursiwo uczy wiele o sobie i bardzo dobrze, że jesteśmy teraz w tę wiedzę bogatsze - przyda się

Po czwarte - jam Twój wierny kibic na wieki wieków ejmen

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Dziękuję dziewczyny wzruszyłam się

Nie wiedziałam, że widać taką różnicę do wczoraj

Zapomniałam jeszcze napisać, pierwsze zdjęcie na start, drugie przed odwadnianiem a trzecie po odwadnianiu


Miśka no nawet nie ma innej opcji


Zmieniony przez - mika w dniu 2012-07-08 15:14:37

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
jest super! Gratuluję, kawał dobrej roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
dziękuję aineko

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs / aineko podsumowanie str. 22

Następny temat

Odżywianie się, bardzo proszę o pomoc :)

WHEY premium