SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kompleks Sztangowy

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Nio oki, postaram się robić dłuższe przerwy, ale czasem tak mnie pali do tego by chwycić sztangę i łoić że.... wiesz chyba jakie to uczucie już nie mogę się doczekać treningu siłowego, będzie chyba zdecydowanie łatwiejszy, bo przyznam że wytrzymałościowy wymaga więcej uwagi i skupienia, ponieważ prawie nie czuje obciążenia przez pierwsze 6-8 ruchów a w treningu na siłe zdecydowanie jestem zmuszony od początku bardzo dokładnie przeprowadzać wszyskie ruchy, czasem tylko szybciej podnosze ciężar żeby wymęczyć jeszcze jedno powtórzenie Szkoda tylko że nie będzie miejsca w tym planie dla martwego cięgu, nio ale cóż ty tu jesteś szefem

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nie wydluzaj odpoczynkow jezeli czujesz ze mozesz wykonac kolejna serie szybciej. Ja opisałem swoje odpoczynki w trenigu HIT A do planu silowego wlaczymy mc jezeli Ci na nib bardzo zalezy, ajak

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
włączymy mc? Chyba nie chodzi o włączenie kasety w radiu każde udoskonalenie mojego treningu będzie mile widziane

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
jak nie chcesz mc to bedzie cd hehe

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Hehehe ale o co chodzi z tym mc? jakaś technika o której nie wiem czy też zgrywasz się ze mnie?

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
(M)artwy (C)iag LOSIU !

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Klatka piersiowa:-Wyciskanie sztangi leżąc 4x12/10/8/6

-Wyciskanie sztangielek na ławeczce skośnej 3x12/10/8

-Rozpiętki leżac 3x12/12/12

Biceps:- Unoszenie przedramion ze sztangielkami siedzac na ławeczce skośnej 3x12/10/10

- Unoszenie przedramion ze sztanga łamaną stojąc 2x12/10

- Wiosłowanie na wyciągu siedząc 4x/12/10/8/6

Triceps- Francuskie wyciskanie leżąc 3x12/10/8

- Prostowanie ramion na wyciąu 3x12/10/8

Uda:- przysiady ze sztanga 6x12

- prostowanie nóg na przyrządzie 3x12

Łydki:- wspięcia na palce ze sztanga 3x15

Poniedzialek:klatka+triceps
Wtorek:biceps
Sroda przerwa
Czwartek:to co w poniedzialek
Piatek:TO co we wtorek
Sobota: nogi
Niedziela: Odpoczynek

Na bary nie ćwicze bo boje się o kręgosłup (mam powody? przerwy robie po 2 min. I jak dobry czy zły trening ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nie cwiczysz plecow i barkow a to polowa miesni szkieletowych tulowia.
Nawet osoby z urazami kregoslupa cwicza barki i plecy dobierajac odpowiednie cwiczenia. Jezli nic Ci nie jest Twoje obawy sa bezzasande.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam skoljoze , pozatym ma 17 lat i 175 cm boje sie że jak zaczne ćwiczyć na barki to już nie pójde w góre.A jeżeli moje obawy są bezpodstawne to może mógłbyś mi podać pare ćwiczeń na te grupy mięśniowe??? Z góry THX.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Polecam :

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=50873&whichpage=1&crc=1595235#post3

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy istnieje pojęcie "drobnokoscistość"? Jak wzmocnic kosci...

Następny temat

Ważne pytanie od grubaska

WHEY premium