SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kompleks Sztangowy

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
60 kilo? Kurcze, ja nie przekraczałem 40 kilo i ledwo żylem a ty z 60 kilogramami wojujesz, w moim artykule jest opisany sposób dobierania obciażenia, zastosuj się do niego

-Czy przewozi pan ze sobą szwajcarska walutę?
-Nie! Tylko Zegarki...Nie! Zaraz! Jeden zegarek! Z kalkulatorem...
-Doprawdy?
-Tak, przeliczałem na nim kurs walut aż przestał odliczać czas...
-zgrabnie powiedziane...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak 60kG,dwie pierwsze serie 40 kG , dwie następne 50 kG,i dwie 60 kG.Gdybym robił na 40 to oprócz spompowanych przedramion,zadyszki i ogólnego zmęczenia nie poczółbym żadnych mięśni a szczególnie nóg bo przesiady robie na 140 kg po 4 powturzenia, co do skłonów to dochodzę do setki,a wiosłowanie w opadzie 90kg.więc niemoge robić tego ćwiczenia na 40kg bo zadużo bym nie poczół mięśni.
niewiem jakie masz wyniki bo nie podałeś w profilu ale wage masz strasznie dużą i wydawać by się mogło że stać cię na więcej.no ale cóż można powiedzieć, nie trenowałem z tobą.Ja mam nawyk do dużych ciężarów który mi został jeszcze z trółboju siłowego
PZDR
PZDR

nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja trenuję od niedawna (teraz mam trzeci cykl treningowy), mam słabą klatkę ale lepiej jest z nogami, choc nie sprawdzałem maksymalnego ciężaru to w ostatniej serii przysiadów bez problemów potrafie zrobić około dziesięć przysiadów z ciężarem 100 kilo a w rzymskim martwym ciagu w ostatniej serii robie ze 100 kilową sztagą 13-14 powtórzeń. To chyba całkuem nieźle jak na faceta który nie robił nic oprócz siedzenia przy komputerze albo szlajania sie po pubach Nie sprawdzam maksymalnych ciężarów gdyż nie interesują mnie kontuzje dolnego odcinka grzbietu ani zapalenie kaletki miaziowej

-Czy przewozi pan ze sobą szwajcarska walutę?
-Nie! Tylko Zegarki...Nie! Zaraz! Jeden zegarek! Z kalkulatorem...
-Doprawdy?
-Tak, przeliczałem na nim kurs walut aż przestał odliczać czas...
-zgrabnie powiedziane...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak będziesz miał dobrze opanowaną technike i będziesz się dobrze rozgrzewał to kontuzje cię tak nie dopadną.Sprawdzać się nie musisz ale czasami powinieneś wskoczyć na cykl treningów po 4 powtórzenia dobrze to pobudzi wzrost siły a logiczne jest że jak na większym ciężaże będziesz mugł robić to i mięsień bardziej dostaje po dupie i może urosnąć.
PZDR

nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Wiem stary większa siła to wieksze napiecie mięśni i lepsze ich pobudzanie.
Ja nie robię ćwiczeń z duzymi cieżarami gdyż uważam że jeszcze troszeczke za mało obycia mam z treningiem oporowy, ale juz niedługo

P.S czy dasz mi wreszcie soga za artykuł?

-Czy przewozi pan ze sobą szwajcarska walutę?
-Nie! Tylko Zegarki...Nie! Zaraz! Jeden zegarek! Z kalkulatorem...
-Doprawdy?
-Tak, przeliczałem na nim kurs walut aż przestał odliczać czas...
-zgrabnie powiedziane...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak sie daje te sogi i do czego one służą,to jest te oddanie głosu?

nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
A no mam taki napisik w każdej mojej wypowiedzi w dolnym prawym jej rogu "exspert w dziale" wystarczy że ją naciśnesz i poczujesz jak pachnie SG!

-Czy przewozi pan ze sobą szwajcarska walutę?
-Nie! Tylko Zegarki...Nie! Zaraz! Jeden zegarek! Z kalkulatorem...
-Doprawdy?
-Tak, przeliczałem na nim kurs walut aż przestał odliczać czas...
-zgrabnie powiedziane...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 621
SOGACZ :)

I MUST POWER UP ! ! !

I MUST POWER UP ! ! !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
o,widzę że kompleks znowu podbity, to skorzystam.
Robię sobie taki mój zmodyfikowany:
uginanie przedramion (bic) 6
podciąganie 6
wyciskanie nad głową 6
przysiady z wyciskaniem zza karku (tu jest najgorzej:przy 5.wyciśnięciu wymiękam i jadę dalej 5 samych przysiadów,zresztą mam wrażenie że i tak za bardzo wyrywam sztangę jak wyciskam)
skłony 6
wiosło 6
Na razie tą moją 36kg sztangą daję radę tylko 3 serie.
Myślicie że to dobra kombinacja do jj i boksu?Zacząłem to po zrezygnowaniu z supermasy i supersiły weidera,bo zauważyłem okropny spadek dynamiki.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
aha-KRUSZEK oczywiście sog kolejny.
A jak sądzicie-w jaki sposób uzupełnić brak klaty i trica,po prostu 1 w tyg na silkę może zrobić coś z tych partii,co?Tylko jak,cobym nie miał klaty nieproporcjonalnie większej niż reszta?Na razie uzupełniam pompkami+brzuchami+pompkami "tyłem" na trica (w inne dni niż trening javorka).
dzięki,pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy istnieje pojęcie "drobnokoscistość"? Jak wzmocnic kosci...

Następny temat

Ważne pytanie od grubaska

WHEY premium