SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOMPLEKS!!!!!!!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemka mam strasznie duzy kompleks poniewaz moja klatka piersiowa jest podzielona strasznie szewrokim przedzialem (czyli lewa piers jest oddzielona od prawej gdzies 2cm zapadliną)
Jezeli ktos wie jak to zredukowac to bardzo prosze o pomoc
DZIEKI !!!!

"BY BYĆ WIELKIM TRZEBA JEŚĆ WIELKIE POSIŁKI"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18526
zredukujesz to cwiczeniami na rozwój środkowych parti mięśni piersiowych np:
-krzyżowanie linek wyciągu z przodu
-rozpiętki z krzyżowaniem rąk
-wyciskanie w wąskim chwycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najważniejsze jest tu trening. aby zabudować tą luke należy robić wszystkie cwiczenia na klate - poza tym 2cm to nie duzo ja mam 1,5cm chyba wiec nie jest tak żle .. :) trzym sie trzenuj i odezwij sie za jakiś czas...

Rastahedz - sumienność + wytrwałość => oto klucz do skucesu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki marcinsz za te cwiczenia postaram sie je wykonywac i moze to wszystko sie poprawi jeszcze raz dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do oceny!?!?!?!?!

Następny temat

Masa do oceny i poprawki sogi

WHEY premium