SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano na brzuch - przydatność

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6796 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67027
Ryzykowne to mało powiedziane
Nawet po prawidłowym wykonaniu techniki narażamy się na atak przeciwnika .
Osobiście nie jestem fanem balachy bo jak każdy combaciarz uważam że przeciwnik to zwierze stadne

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
a co wy tak z tą ulicą? co na ulice nie, to be? smieszne.
latająca balacha już niejednemu pozwoliła wygrać walkę na macie przed czasem.
poza tym kolano na brzuch ma z nią tyle wspólnego, co koń z koniakiem

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2008-10-14 22:14:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Powiedziałbym co koń z kucykiem (bo niby z 5% ma wspólnego )
Żeleś-ta technika jest wykonalna na któryś eliminacjach do KSW we Wrocławiu poszła balacha w powietrzu i był koniec (a w końcu to "pełna" walka)

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6796 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67027
Na treningach to i ja to robie ale normalnie bym się nie odważył

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91
Czy ta technika co jest opisana w 1 poscie , moze byc wykozystywana w sportowym JJ ?

Poznań piękny jest ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Wydaje mi się, że tak, ale wiem kto będzie wiedział na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3996
wtrace się do tematu jeżeli można:) według mnie technika dobra ale tylko na króki czas zeby posłac trzy ciepłe na maske i wchodzic do dosiadu badz spowrotem do bocznej, i w sumie pozycja dobra jezlei przeciwnik jest mocno ogłuszony i zmeczony wtedy mozemy go nieźle poobijac. dla przykładu moge podac sytuacje z 0.26s filmiku który zamieszczam ponizej:) http://pl.

, być może coś nowego wniose do tematu:) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91
tak na marginesie , po dzisiejszym treningu spytalem trenera czy jest ta technika dozwolona w sportowym JJ , i jest dozwolona :)

Poznań piękny jest ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Ja własnie dziwnie bym się czuł "kolaniąc komuś brzuch" jak to mój kumpel mówi w walce bez uderzeń... No bo co, czekać aż przeciwnik coś zrobi? Podobnie mam z dosiadem G&P a jakieś dźwignie czy duszenia w razie opdowiedniej obrony przeciwnika

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
po co czekac az przeciwnik cos zrobi ? z kolanem na brzuchu mozna zrobic technike konczaca np. przesunac to kolano wyzej na wysokosc przepony, wylapac kark i ciagnac go w gore. od razu sie odechciewa walczyc a jak nie konczyc to taktycznie podmeczyc przeciwnika i potem konczyc

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja wideo z Mistrzostw Polski w zapasach (styl klasyczny)

Następny temat

Aikido & Combat JJ w Polsce

forma lato