SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kociszcze- AKCJA 40-ka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 794 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10493
Upał, zaczynam bulgotać.....

Miska: śledzie, śmietana, bób, gulasz warzywny (cebula,papryka, przecier pomidorowy,cukinia), w planach racuchy z wątróbki.

Poszłam dziś obczaić nową siłkę- normalna, osiedlowa mordownia, mam szansę być najpiękniejszą kobietą na całej saliZ tego, co widziałam po chłopakach, będzie miał kto doradzić, tylko trzeba będzie przemóc wrodzoną nieśmiałość... Ceny przyzwoite, klima jest, dam łapie odpocząć do poniedziałku i hopsasa.

Z przyjemnych rzeczy- spotkałam znajomą, która nie widziała mnie rok. Wrzasnęła na całą ulicę:"Ale jesteś chuuuudaaaa!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Graty, Kocie! Czyli wracasz na siłkę, najlepsiejszego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 794 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10493
No i minęło czasu sporo...niestety, kontuzja ręki okazała się poważniejsza, niż myślałam, na półtora miesiąca wypadłam z treningów, nie chciałam zaśmiecać netu bezwypiskami...Mam nadzieję, że od tego tygodnia ta część życiorysu wróci do normy. Dietę starałam się trzymać, w środę jest TEN DZIEŃ, przekraczam barierę dźwięku, zrobię coś na kształt podsumowania.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Fajnie Kocie, że jednak nas nie porzuciłaś całkiem. I czekam na podsumowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 794 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10493
Nadejszła wiekopomna chwila...Tylko, że mi prąd w chałupie siadł, jadę na akumulatorze w komputerze, ciemno się zrobiło, nie mam jak zrobić zdjęć, więc wrzucę je rano.

Ogólnie- mój dziennik może być jedynie antywzorcem wypisek....Niestety, rzuciła się na mnie praca, permanentny brak czasu, do tego doszła kontuzja ręki, która wykluczyła treningi...Teraz latem i tak staram się korzystać z dobrodziejstw roweru, świeżego powietrza, dostępu do mleka od prawdziwej krowy i jajek od prawdziwej kury. Niestety, o urlopie w tym roku mogę tylko pomarzyć, co zaczynam odczuwać bardzo mocno

Z diety akcji pokochałam zieloną herbatę z cytryną i chilli oraz miks owoców jagodowych z mleczkiem kokosowym, mniam! Dietę starałam się trzymać czysto, choć nie kryję, że uległam kilka razy słabości piwka, czy pysznych kluseczek z truskawkami....

Dieta, suple, zwłaszcza tran rewelacyjnie wpłynęły na moje włosy i paznokcie. Pazury zawsze miałam łamliwe, pierwszy raz w życiu udało mi się je podhodować Włosy traktuję tylko mieszankami roślinnymi i jestem bardzo zadowolona z czuprynyCo mnie martwi? Zawsze miałam tendencję do rozszerzonych naczynek, obserwuję pogorszenie sytuacji na nogach, chętnie przyjmę wszelkie porady, co do profilaktyki tego problemu

Wymiary:

06.05 08.08

waga 67,5 64,5 -3kg
biust 93 91 -2cm
pod biustem 81 80 -1cm
talia 76 75 -1cm
oponka 93 91 -2cm
biodra 101 98 -3cm

Mój dalszy cel- praca nad jakością ciała. Foty- ranoCzy powinnam zacząć mieć kryzys wieku średniego?

A na koniec- wielkie podziękowania dla wszystkich wspierających dziewczyn, a przede wszystkim dla Obli, za poświęcony czas. No i ukłony dla sponsora za białko i spalacz!

Zmieniony przez - Kociszcze w dniu 2012-08-08 20:44:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Kocie,
W TYM DNIU życzę Ci sukcesów nie tylko sportowych ale też w życiu prywatnym i zawodowym. Szczęścia, uśmiechu na codzień. Małych i dużych powodów do radości. Pogody ducha. Spełnienia marzeń!!!

Wszystkiego najlepszego!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Przyłączam się do życzeń Kokosika

Wszystkiego naj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Roczek! Najlepszego Kocie! I nie uciekaj od nas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podobno ciężki przypadek

Następny temat

nie wiem co ja robie

WHEY premium