SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kociszcze- AKCJA 40-ka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Kotuś, jaką masz śliczną talię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 794 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10493
Rybno-owocowe oczyszczanie dzień 4

leah za bób to ja jestem w stanie dużo zrobić
azzi dzięki, ogólnie, jak porównałam z fotami z pierwszego dziennika, to jest trochę lepiej, ale roboty jeszcze dużo, ja chcę plecki, jak Fela, buuu!

Dziś: wątróbki dorszowe we własnym tłuszczu, dorsz gotowany, łosoś wędzony, koktail kokosowo-malinowo-jajeczny, sałata, ogóry, pietruszka, kielon wina.

Suple- tran, wiesiołek, Ca, wit. C

No, na serio, gotowana ryba jest dobra!
Na jutro planuję tatara z łososia i pastę makrelowo-awokadową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Spojrzałam na wcześniejsze foty, jest bardzo dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 794 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10493
Rybno-owocowe oczyszczanie dzień 5


Micha: tatar z surowego łososia, pasta z makreli i awokado z koperkiem, rzodkiewki, ogórki, papryka,miks jaja-kokos-truskawki-jagody.

Upał taki, że nic się nie chce. Nie wyrobiłam się na siłkę
Udaję się teraz towarzysko do znajomych, pewnie wpadnie łyk wina...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 794 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10493
Starcza akcja dzień 6 i 7

Miska- jakoś rozpędem jeszcze mi się na rybach pojechało;) łosoś wędzony, koktail, makrela, wczoraj w ramach szaleństw tatar, chleb razowy.Dziś- jajka, masło, chleb razowy, wołowina, karaś , duo zieleniny.

Dwa dni spędziłam poza miastem na tyrce w chacie pozamiastowej i w ogrodzie, liczę, jako poważny siłowy;)
Ogólnie, potrzebuję jakoś rozciągnąć dobę...

Pomiary od początku akcji:

Waga: 67,5; 67,3 -0,2

Obwód w biuście : 93 ;91 -2
Obwód pod biustem : 81;79 -2
Obwód talii w najwęższym miejscu: 76;75 -1
Obwód na wysokości pępka : 93;93 bz
Obwód bioder : 101; 100 -1
Obwód uda w najszerszym miejscu: 57; 57 bz


Ratunku, cycki mi nikną!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i tak masz wiecej niz ja ale zawsze masz wybor, cycki albo brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 794 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10493
Dzień 8

Dziś mnie dopadło złe na żołądku, ból brzucha i problemy- dieta do bani, dzień stracony


Obli no tak, push upa zawsze można kupić...

Zmieniony przez - Kociszcze w dniu 2012-05-14 19:28:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Mnie po "zarybieniu" z cyca poleciało konkretnie. Po wymiarach niewiele ale mój małż zauważył był. Jeszcze troszkę i zmieszczę się w cyckonosze, te odłożone na "chudsze" czasy.
A Tobie zdrówka życzę i czasu na ćwiczenia, pomimo inszych " natenczas" zainteresowań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 794 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10493
Dzień 9

Miska

No żesz, za członka męskiego nie wbiję w siebie zadanej ilości węglowodanów czekoladą dobić, czy jak?

Azzi- no właśnie, z czasem znowu cienizna, bo sesję na uczelni zaczynam, eh...





Zmieniony przez - Kociszcze w dniu 2012-05-15 19:35:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 794 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10493
Dzień 11

Wczoraj była tak straszna pogoda i lecące w dół ciśnienie, że nabiłam sobie guza- w robocie oparłam głowę na ręce i ocknęłam się waląc czołem o biurko

Dzisiejsza miska- kurczak w galarecie, łosoś gotowany, biały ser, żółty ser, chleb razowy, pierś kurczaka, ciecierzyca, kiełbasa suszona, brokułu, ogórki, awokado, rodzynki, cebula, cukinia.

Aktywność fizyczna- godzina basenu. W szatni odkryłam kamery Niby na drzwiach jest napis "obiekt monitorowany, ale to chyba przesada...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podobno ciężki przypadek

Następny temat

nie wiem co ja robie

WHEY premium